Όλα τα Προϊόντα
-
μονωτής εποξικής ρητίνης
-
Μέσοι μονωτές τάσης
-
Μονωτής εποξικής ρητίνης υψηλής τάσης
-
Κενού διακόπτη κυκλώματος
-
Δακτύλιος εποξικής ρητίνης
-
Ηλεκτρικά τμήματα μηχανισμών διανομής
-
χυτός μετασχηματιστής ρητίνης
-
Γείωση διακόπτης
-
Ηλεκτρικές επαφές χαλκού
-
Η υψηλή τάση αποσυνδέει το διακόπτη
-
Καλύπτρα αστραπής οξειδίων ψευδάργυρου
-
Βιομηχανικοί δεσμοί καλωδίων
-
Ηλεκτρικός πλαστικός σωλήνας αγωγών
-
Δείκτες υψηλής τάσης
-
φορμαρισμένος διακόπτης περίπτωσης
-
διακόπτης διακοπτών φορτίων
-
Μετασχηματιστής διανομής δύναμης
-
StephanΤο QiuPu είναι ένα μεγάλο εργοστάσιο ηλεκτρικής δύναμης. σας ικανοποιούμε πάρα πολύ. θα συνεργαστεί με σας πάλι!
λέξεις-κλειδιά [ bus support insulators ] αγώνας 63 προϊόντα.
Δακτύλιος εποξικής ρητίνης μηχανισμών διανομής συνήθειας, μονώνοντας δακτύλιος τοίχων μπαρών τροφοδότησης
| Υλικό: | Εποξυγόνες ρητίνες |
|---|---|
| Χρώμα: | ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΦΕ |
| Ονομαστική τάση: | 10KV |
400A-4000A Κόκκινη βαμβάκι Busbar σε όλους τους τύπους υψηλής τάσης και χαμηλής τάσης διακόπτη
| Product Name: | MV Fixed Switchgear |
|---|---|
| Rate voltage: | 11kV-36kV |
| Rate frequency: | 50Hz |
Βιομηχανικός εποξικής ρητίνης δακτυλίων μονωτής 130X210X240mm μανικιών τοίχων διαπεραστικός
| Υλικό: | Εποξυγόνες ρητίνες |
|---|---|
| Χρώμα: | ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΦΕ |
| Ονομαστική τάση: | 10KV |
Εσωκλειόμενος οι αντι σταθερός MV μηχανισμός διανομής συναρμολογήσεων 50Hz 12kV
| Όνομα προϊόντος: | Εγκατάσταση σταθερού κινητήρα |
|---|---|
| Ρυθμίστε την τάση: | 12KV |
| Συχνότητα ποσοστού: | 50 Hz |
Πέντε αντιαντάλληλοι διακόπτες KYN28-12 TypeType MV
| Όνομα προϊόντων: | Σταθερός οι MV μηχανισμός διανομής |
|---|---|
| Τάση ποσοστού: | 12kV |
| Συχνότητα ποσοστού: | 50Hz |
Κλειστό σύστημα αντιεπικόλλησης 50Hz 24kV μεσαίας τάσης σταθερό διακόπτη
| Ονομασία προϊόντος: | Εγκατάσταση σταθερού κινητήρα |
|---|---|
| Τάση ποσοστού: | 24KV |
| Συχνότητα ποσοστού: | 50hz |
36kv Kyn61-40.5 θωρακισμένο αποσυναρμολογητέο μεταλλικό κλειστό διακόπτη
| Όνομα προϊόντος: | Εγκατάσταση σταθερού κινητήρα |
|---|---|
| Τάση ρυθμού: | 36KV |
| Συχνότητα ποσοστού: | 50Hz |
ΚΥΝ28-12/550mm 1250A Εσωτερικός Θωρακισμένος Αποσπώμενος Μεταλλικός Διακόπτης AC
| Όνομα προϊόντος: | Εγκατάσταση σταθερού κινητήρα |
|---|---|
| Ρυθμίστε την τάση: | 12KV |
| Συχνότητα ποσοστού: | 50 Hz |
Kyn28-12/800 630A-1250A Ενδοσωματικό θωρακισμένο αφαιρούμενο μεταλλικό διακόπτη AC
| Όνομα προϊόντος: | Εγκατάσταση σταθερού κινητήρα |
|---|---|
| Ρυθμίστε την τάση: | 12KV |
| Συχνότητα ποσοστού: | 50 Hz |
Kyn28-12/800 630A-4000A Ενδοσωματικό θωρακισμένο αφαιρούμενο μεταλλικό μηχανισμό εναλλακτικού ρεύματος
| Όνομα προϊόντος: | Εγκατάσταση σταθερού κινητήρα |
|---|---|
| Ρυθμίστε την τάση: | 12KV |
| Συχνότητα ποσοστού: | 50 Hz |

