Όλα τα Προϊόντα
-
μονωτής εποξικής ρητίνης
-
Μέσοι μονωτές τάσης
-
Μονωτής εποξικής ρητίνης υψηλής τάσης
-
Κενού διακόπτη κυκλώματος
-
Δακτύλιος εποξικής ρητίνης
-
Ηλεκτρικά τμήματα μηχανισμών διανομής
-
χυτός μετασχηματιστής ρητίνης
-
Γείωση διακόπτης
-
Ηλεκτρικές επαφές χαλκού
-
Η υψηλή τάση αποσυνδέει το διακόπτη
-
Καλύπτρα αστραπής οξειδίων ψευδάργυρου
-
Βιομηχανικοί δεσμοί καλωδίων
-
Ηλεκτρικός πλαστικός σωλήνας αγωγών
-
Δείκτες υψηλής τάσης
-
φορμαρισμένος διακόπτης περίπτωσης
-
διακόπτης διακοπτών φορτίων
-
Μετασχηματιστής διανομής δύναμης
-
StephanΤο QiuPu είναι ένα μεγάλο εργοστάσιο ηλεκτρικής δύναμης. σας ικανοποιούμε πάρα πολύ. θα συνεργαστεί με σας πάλι!
24kv Indoor Vacuum Circuit Breaker Withdrawable Cassette Type in Switchgear
| Όνομα: | Διακόπτης VCB |
|---|---|
| Διαστημικός: | 25kA-40kA |
| Δυναμικό: | Υψηλή Τάση |
24kV SF6 διακόπτης διακόπτη ρύθμισης και μηχανισμός λειτουργίας με διακόπτη
| χρώμα: | ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΦΕ |
|---|---|
| Τάση Rataed: | 24KV |
| Θερμοκρασία: | -15 έως 40 |
Εσωτερικός κενός διακόπτης 630A υψηλής τάσης - 4000A
| Τάση ποσοστού: | 12 KV |
|---|---|
| Τάση συχνότητας: | 42 kV |
| Διαστημικό ρεύμα: | 20kA-31.5kA |
Ασφαλής διακόπτης κενού 24kV με πόλο 275mm σε ερμάριο διακοπτών μέσης τάσης
| Ονομα: | Διακόπτης κυκλώματος 24kV VCB |
|---|---|
| Δυναμικό: | υψηλή τάση |
| Τρέχουσα τιμή: | 630A-4000A |
72.5kV Εξωτερικός Αεροσυμπιεστής Κενού με Πορσελάνινο Υποστηρικτικό Μονωτήρα
| Υλικό: | S304 |
|---|---|
| Ρυθμιστική τάση: | 72,5 kV |
| Τάση Συχνότητας: | 120 kV |
Μέσος υπαίθριος κενός διακόπτης τάσης/υψηλής τάσης
| Υλικό: | S304 |
|---|---|
| Τάση ποσοστού: | 12 kV |
| Τάση συχνότητας: | 42 kV |
Εσωτερικός Διακόπτης Κενού 24kV/630A Υψηλής Τάσης 800mm
| Ονομα: | Διακόπτης VCB |
|---|---|
| Δυναμικό: | υψηλή τάση |
| Τρέχουσα τιμή: | 630A-4000A |
Διακόπτης κενού πλαϊνής βάσης υψηλής τάσης εσωτερικού χώρου με διακόπτη ισχύος 1250A
| Ρυθμιστική τάση: | 12 kV |
|---|---|
| Τάση Συχνότητας: | 42 kV |
| Διαστημικός: | 20ka-31.5ka |
High Voltage VCB Circuit Breaker Indoor Vacuum 24kV/2500A-3150A
| Ονομα: | Διακόπτης VCB |
|---|---|
| Δυναμικό: | υψηλή τάση |
| Τρέχουσα τιμή: | 2500A-3150A |
630A - 1250A τραβήγματος ράβδων εσωτερικός διακόπτης διακοπτών υψηλής τάσης κενός VCB/VS1
| Χρώμα: | Λευκό |
|---|---|
| Πριτσίνος: | 630A-1250A |
| Μήκος: | 191 χλστ |

