Όλα τα Προϊόντα
-
μονωτής εποξικής ρητίνης
-
Μέσοι μονωτές τάσης
-
Μονωτής εποξικής ρητίνης υψηλής τάσης
-
Κενού διακόπτη κυκλώματος
-
Δακτύλιος εποξικής ρητίνης
-
Ηλεκτρικά τμήματα μηχανισμών διανομής
-
χυτός μετασχηματιστής ρητίνης
-
Γείωση διακόπτης
-
Ηλεκτρικές επαφές χαλκού
-
Η υψηλή τάση αποσυνδέει το διακόπτη
-
Καλύπτρα αστραπής οξειδίων ψευδάργυρου
-
Βιομηχανικοί δεσμοί καλωδίων
-
Ηλεκτρικός πλαστικός σωλήνας αγωγών
-
Δείκτες υψηλής τάσης
-
φορμαρισμένος διακόπτης περίπτωσης
-
διακόπτης διακοπτών φορτίων
-
Μετασχηματιστής διανομής δύναμης
-
StephanΤο QiuPu είναι ένα μεγάλο εργοστάσιο ηλεκτρικής δύναμης. σας ικανοποιούμε πάρα πολύ. θα συνεργαστεί με σας πάλι!
λέξεις-κλειδιά [ spout insulator ] αγώνας 63 προϊόντα.
24kV/630A Εποξική ρητίνη βρύση βύσμα υψηλής τάσης Ved LonIEC Approg Lifeaspn
| Υλικό: | εποξική ρητίνη |
|---|---|
| Χρώμα: | ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΦΕ |
| Higth: | 340mm |
24kV/185/ 630A Εποξυδερκός βρύση βρύσης υψηλής τάσης από LonIEC Approg Lifeaspn
| Υλικό: | εποξική ρητίνη |
|---|---|
| Χρώμα: | ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΦΕ |
| Higth: | 340mm |
Απομόνωση βρύσης βρύσης 24Kv/1250A
| Υλικό: | Εποξειδική Ρητίνη, Ρητίνη χύτευσης |
|---|---|
| Χρώμα: | ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΦΕ |
| Higth: | 375 χιλιοστά |
11kv 4000A Epoxy Casting Resin Insulator V. T Spout Bushing
| Υλικό: | εποξική ρητίνη |
|---|---|
| Τάση ρυθμού: | 11 kV |
| Ρεύμα: | 4000A |
630A/1250A/1600A 24kV Χύτευση ρητίνης μονωτήρα Σφουγγαρίστρα Bushing Προστατεύσει χαλκό busbar
| Υλικό: | Εποξειδική Ρητίνη, Ρητίνη χύτευσης |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινο/Καφέ |
| Υψηλό: | 375 χιλιοστά |
24kV Epoxy Resin V.T Spout Bushing Insulator σε ερμάριο μέσης τάσης
| Υλικό: | Εποξειδική Ρητίνη |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινο/Καφέ |
| Υψηλό: | 315 χιλιοστά |
24kV 3150A-4000A Εποξυδερμίδιο V.T Σφουγγαριστικό μονωτήρα στο ντουλάπι μεσαίας τάσης
| Υλικό: | Εποξειδική Ρητίνη, Ρητίνη χύτευσης |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινο/Καφέ |
| Υψηλό: | 375 χιλιοστά |
Εποξική ρητίνη σωλήνων μηχανισμών διανομής χυτή φύτευση του κιβωτίου 10kV 2500A επαφών μόνωσης
| Υλικό: | Πετώντας ρητίνη, εποξική ρητίνη |
|---|---|
| Τάση ποσοστού: | 12 KV |
| Τάση συχνότητας: | 42 kV |

