Όλα τα Προϊόντα
-
μονωτής εποξικής ρητίνης
-
Μέσοι μονωτές τάσης
-
Μονωτής εποξικής ρητίνης υψηλής τάσης
-
Κενού διακόπτη κυκλώματος
-
Δακτύλιος εποξικής ρητίνης
-
Ηλεκτρικά τμήματα μηχανισμών διανομής
-
χυτός μετασχηματιστής ρητίνης
-
Γείωση διακόπτης
-
Ηλεκτρικές επαφές χαλκού
-
Η υψηλή τάση αποσυνδέει το διακόπτη
-
Καλύπτρα αστραπής οξειδίων ψευδάργυρου
-
Βιομηχανικοί δεσμοί καλωδίων
-
Ηλεκτρικός πλαστικός σωλήνας αγωγών
-
Δείκτες υψηλής τάσης
-
φορμαρισμένος διακόπτης περίπτωσης
-
διακόπτης διακοπτών φορτίων
-
Μετασχηματιστής διανομής δύναμης
-
StephanΤο QiuPu είναι ένα μεγάλο εργοστάσιο ηλεκτρικής δύναμης. σας ικανοποιούμε πάρα πολύ. θα συνεργαστεί με σας πάλι!
λέξεις-κλειδιά [ switchgear load breaker switch ] αγώνας 217 προϊόντα.
10-35KV εσωτερικό κόκκινο χρώμα μονωτών εποξικής ρητίνης υψηλής τάσης γραφείου
| Υλικό: | εποξική ρητίνη |
|---|---|
| Χρώμα: | ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΦΕ |
| Απόσταση ερπυσμού: | 280mm |
Μονωτήρες πυκνωτών υποστήριξης εποξειδικής ρητίνης 35kV-40 pF, μονωτές ηλεκτρικών στύλων
| Χρώμα: | Κόκκινο |
|---|---|
| Υλικό: | Ρητίνη χύτευσης |
| Τάση ποσοστού: | 40.5kV |
H=175mm 24kV Εποξυδερμίδιο Μισότακτοι μονωτές, Υποστηρικτικός μονωτής Αντίσταση στο νερό
| Υλικό: | Εποξειδική Ρητίνη, Ρητίνη χύτευσης |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινο/Καφέ |
| Διαμάντι: | 90 χλστ |
H=170mm Ηποξυδερκός μονωτές μεσαίας τάσης
| Υλικό: | εποξική ρητίνη |
|---|---|
| Χρώμα: | ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΦΕ |
| Απόσταση ερπυσμού: | 380 χιλιοστά |
H=175mm 17.5kV Εποξυδερκός μονωτές μεσαίας τάσης, υποστηρικτικός μονωτής αντοχή στο νερό
| Υλικό: | Εποξειδική Ρητίνη, Ρητίνη χύτευσης |
|---|---|
| Χρώμα: | ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΦΕ |
| Διαμάντι: | 90mm |
11kv εξωτερικός μετασχηματιστής τάσης χύτευσης με μονοφασική επωξική ρητίνη
| Material: | Casting Resin |
|---|---|
| Color: | Red/Brown |
| voltage: | 11kV |
Μετασχηματιστής ρεύματος από επωξική ρητίνη 11kV κυλινδρικού τύπου εσωτερικού χώρου
| Material: | Casting Resin |
|---|---|
| Color: | Red/Brown |
| voltage: | 11kV |
Τυλίγοντας σωλήνας PVC με το κουμπί για περισσότερο καλώδιο που συσκευάζει και που δένει
| Υλικό: | PVC+POM |
|---|---|
| Μήκος: | 75M |
| Weide: | 180 mm |
24 ηλεκτρικές επαφές χαλκού καρφιτσών, ασημένιες κινούμενες επαφές τουλιπών 630A για VCB
| Υλικό: | Κόκκινο χαλκό |
|---|---|
| Higth: | 59mm |
| εγκαταστάσεις: | Ασήμι |
12 ακίδων χάλκινων ηλεκτρικών επαφών, 630Α ασημένιες κινούμενες επαφές τουλίπας για VCB
| Υλικό: | Κόκκινος Χαλκός |
|---|---|
| Υψηλό: | 59mm |
| φυτό: | Ασήμι |

