Όλα τα Προϊόντα
-
μονωτής εποξικής ρητίνης
-
Μέσοι μονωτές τάσης
-
Μονωτής εποξικής ρητίνης υψηλής τάσης
-
Κενού διακόπτη κυκλώματος
-
Δακτύλιος εποξικής ρητίνης
-
Ηλεκτρικά τμήματα μηχανισμών διανομής
-
χυτός μετασχηματιστής ρητίνης
-
Γείωση διακόπτης
-
Ηλεκτρικές επαφές χαλκού
-
Η υψηλή τάση αποσυνδέει το διακόπτη
-
Καλύπτρα αστραπής οξειδίων ψευδάργυρου
-
Βιομηχανικοί δεσμοί καλωδίων
-
Ηλεκτρικός πλαστικός σωλήνας αγωγών
-
Δείκτες υψηλής τάσης
-
φορμαρισμένος διακόπτης περίπτωσης
-
διακόπτης διακοπτών φορτίων
-
Μετασχηματιστής διανομής δύναμης
-
StephanΤο QiuPu είναι ένα μεγάλο εργοστάσιο ηλεκτρικής δύναμης. σας ικανοποιούμε πάρα πολύ. θα συνεργαστεί με σας πάλι!
λέξεις-κλειδιά [ tulip contacts ] αγώνας 21 προϊόντα.
Εσωτερικός VCB τύπος 42X315mm 630A-2000A βραχιόνων επαφών χαλκού ηλεκτρικός
| Υλικό: | Ερυθρός |
|---|---|
| Ρεύμα: | 630A-2500A |
| Διαμάντι: | 42 χιλιοστά |
Внутренние контакты из посеребренной красной меди на 1600 А для коммутационного оборудования 55x82 мм
| Υλικό: | Κόκκινος Χαλκός |
|---|---|
| Ρεύμα: | 2500Α |
| διά: | 55 χιλιοστά |
3150A Χάλκινες ηλεκτρικές επαφές Συγκέντρωση επαφής 64 πιν για διακόπτη κυκλώματος κενού
| Υλικό: | Ερυθρός |
|---|---|
| Ρεύμα: | 3150Α |
| φυτό: | Ασήμι |
630A ηλεκτρικές επαφές χαλκού 6 καρφίτσες για το μέσο εσωτερικό κενό διακόπτη τάσης
| Υλικό: | Ερυθρός |
|---|---|
| Ρεύμα: | 630A |
| εγκαταστάσεις: | Ασήμι |
GC4-1250A Χάλκινο Ηλεκτρικό Τούλιπ Σαγόνι Επικοινωνία 15 Πίνες Για τον Κλειστή Κυκλώματος Κενού
| Υλικό: | κόκκινος χαλκός |
|---|---|
| Τρέχουσα: | 1250A |
| Φυτό: | Ασήμι |
GC4-2500A Χαλκό Ηλεκτρικό Τούλιπ Μαλλί Επικοινωνία 24 Πιν σε κενό διακόπτη κυκλώματος
| Υλικό: | κόκκινος χαλκός |
|---|---|
| Τρέχουσα: | 2500A |
| Φυτό: | Ασήμι |
GC4-3150A Χαλκός Ηλεκτρικός τσαλακώνας τουλίπας επαφή 30 πιν για διακόπτη κυκλώματος κενού
| Υλικό: | κόκκινος χαλκός |
|---|---|
| Τρέχουσα: | 3150A |
| Φυτό: | Ασήμι |
Σύνθετος μετα μονωτής 240mm εποξικής ρητίνης για την ηλεκτρική εγκατάσταση
| Υλικό: | Εποξική ρητίνη |
|---|---|
| Τάση ποσοστού: | 12 kV |
| Τρέχων: | 1600A-2000A |
APG πέταξε την εποξική μετα υποστήριξη σύνθετο 2000A ρητίνης μονωτών
| Υλικό: | Εποξική ρητίνη |
|---|---|
| Τάση ποσοστού: | 12 kV |
| Τρέχων: | 1600A-2000A |
1600A σκληρότητα μονωτών 100D φυσητήρων μετασχηματιστών εποξικών ρητινών
| Υλικό: | Εποξική ρητίνη |
|---|---|
| Τάση ποσοστού: | 12 kV |
| Τρέχων: | 1600A-2000A |

