Όλα τα Προϊόντα
-
μονωτής εποξικής ρητίνης
-
Μέσοι μονωτές τάσης
-
Μονωτής εποξικής ρητίνης υψηλής τάσης
-
Κενού διακόπτη κυκλώματος
-
Δακτύλιος εποξικής ρητίνης
-
Ηλεκτρικά τμήματα μηχανισμών διανομής
-
χυτός μετασχηματιστής ρητίνης
-
Γείωση διακόπτης
-
Ηλεκτρικές επαφές χαλκού
-
Η υψηλή τάση αποσυνδέει το διακόπτη
-
Καλύπτρα αστραπής οξειδίων ψευδάργυρου
-
Βιομηχανικοί δεσμοί καλωδίων
-
Ηλεκτρικός πλαστικός σωλήνας αγωγών
-
Δείκτες υψηλής τάσης
-
φορμαρισμένος διακόπτης περίπτωσης
-
διακόπτης διακοπτών φορτίων
-
Μετασχηματιστής διανομής δύναμης
-
StephanΤο QiuPu είναι ένα μεγάλο εργοστάσιο ηλεκτρικής δύναμης. σας ικανοποιούμε πάρα πολύ. θα συνεργαστεί με σας πάλι!
λέξεις-κλειδιά [ earth switch in switchgear ] αγώνας 215 προϊόντα.
36kv χύτευση ρητίνης τοίχος Bushing 190*210*450 Μόνωση με προστατευμένο δίχτυ σταυρό μονομαχένιο μπάρο-βάρος σε διακόπτη
| Χρώμα: | Κόκκινο |
|---|---|
| Υλικό: | Ρητίνη χύτευσης |
| Διοικητική τάση: | 36KV |
36kv 660mm Εποξυδερκός ρητίνης V. T. Σφουγγαριστικός μονωτής με προστατευμένο δίχτυ για σταθεροποίηση βαμβαρδίας μπαταρίας σε διακόπτη
| Color: | Red |
|---|---|
| Material: | Epoxy Resin |
| Rate Voltage: | 40.5kV |
11kV μονωτήρας στήριξης από εποξειδική ρητίνη με εσωτερικό εξοπλισμό διακοπής υψηλής τάσης
| Υλικό: | Εποξειδική Ρητίνη |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινος |
| Απόσταση ερπυσμού: | 280 χλστ |
24kV-80 pF εποξειδική ρητίνη μονωτήρας πυκνωτή με ένδειξη στον πίνακα διανομής
| Υλικό: | Εποξειδική Ρητίνη, Ρητίνη χύτευσης |
|---|---|
| Χρώμα: | ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΦΕ |
| Διαμάντι: | 75mm |
17.5kV Μονωτήρας Στήριξης Εποξειδικής Ρητίνης με Χάλκινο Ένθετο Ύψος για Διακόπτες
| Υλικό: | Εποξειδική Ρητίνη, Ρητίνη χύτευσης |
|---|---|
| χρώμα: | Κόκκινο/Καφέ |
| Διαμάντι: | 90 χλστ |
Η υψηλή τάση GN30-12D 12kV αποσυνδέει τον εσωτερικό διακόπτη σπασιμάτων φορτίων διακοπτών
| Ρυθμίστε την τάση: | 12KV |
|---|---|
| Ποσοστό ρεύματος: | 630A-1250A |
| Καυτό σταθερό ρεύμα: | 12.5kA/4S |
Η εσωτερική υψηλή τάση αποσυνδέει το διακόπτη, διακόπτης 630A-3150A μονωτών υψηλής τάσης
| Τάση ποσοστού: | 12KV |
|---|---|
| Ρεύμα ποσοστού: | 630A-3150A |
| Καυτό σταθερό ρεύμα: | 12.5kA/4S |
36kv Τριφασικός διακόπτης απομόνωσης με εσωτερικό διακόπτη υψηλής τάσης
| Διοικητική τάση: | 36KV |
|---|---|
| Τρέχων: | 630A-4000A |
| Καυτό σταθερό ρεύμα: | 12.5kA/4S |
11kv Υψηλής τάσης εσωτερικό φουσκωτό μονωμένο ντουλάπι διακόπτη
| Υλικό: | ΣΥ304 |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1,7 Μ |
| Τρέχουσα: | 630Α-2500Α |
630A 24kV Εποξυδερκός ρητίνη V. T Σφουγγαρίστρα μονωτήρα συνδετήρα κουτί με ντουλάπι διακόπτη
| Υλικό: | Εποξειδική Ρητίνη |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινο/Καφέ |
| Υψηλό: | 315 χιλιοστά |

