Όλα τα Προϊόντα
-
μονωτής εποξικής ρητίνης
-
Μέσοι μονωτές τάσης
-
Μονωτής εποξικής ρητίνης υψηλής τάσης
-
Κενού διακόπτη κυκλώματος
-
Δακτύλιος εποξικής ρητίνης
-
Ηλεκτρικά τμήματα μηχανισμών διανομής
-
χυτός μετασχηματιστής ρητίνης
-
Γείωση διακόπτης
-
Ηλεκτρικές επαφές χαλκού
-
Η υψηλή τάση αποσυνδέει το διακόπτη
-
Καλύπτρα αστραπής οξειδίων ψευδάργυρου
-
Βιομηχανικοί δεσμοί καλωδίων
-
Ηλεκτρικός πλαστικός σωλήνας αγωγών
-
Δείκτες υψηλής τάσης
-
φορμαρισμένος διακόπτης περίπτωσης
-
διακόπτης διακοπτών φορτίων
-
Μετασχηματιστής διανομής δύναμης
-
StephanΤο QiuPu είναι ένα μεγάλο εργοστάσιο ηλεκτρικής δύναμης. σας ικανοποιούμε πάρα πολύ. θα συνεργαστεί με σας πάλι!
λέξεις-κλειδιά [ earth switch in switchgear ] αγώνας 215 προϊόντα.
JN15-12/31.5/ 150mm Εσωτερικός ηλεκτρικός διακόπτης γείωσης με μόνωση
| Τάση ρυθμού: | 12KV |
|---|---|
| Τάση συχνότητας: | 42KV |
| Χώρος: | 150 mm |
11kV 1250A Εσωτερικός Διακόπτης Γείωσης με Πόλους 150mm και Πλάκα Μόνωσης
| Ρυθμιστική τάση: | 12KV |
|---|---|
| Τάση Συχνότητας: | 42KV |
| Χώρος: | 150mm |
Σύστημα σύνδεσης με διακόπτη γείωσης ES-10 σε διακόπτη GZS1-12 0,4M
| Υλικό: | Ατσάλι |
|---|---|
| Κουνελάκι: | KYN28-12/GZS1-12 |
| πλάτος: | 8001000mm |
JN15-12/31.5kA-210mm διακόπτης επιχωμάτωσης υψηλής τάσης/αλεσμένη απλή δομή διακοπτών
| Τάση ρυθμού: | 12KV |
|---|---|
| Τάση συχνότητας: | 42KV |
| Χώρος: | 165mm-275mm |
Σύστημα γραναζιών ομπρέλας με διακόπτη γείωσης ES-10 σε διακόπτη GZS1-12
| Υλικό: | ατσάλι |
|---|---|
| Κυνοδοχείο: | KYN28-12/GZS1-12 |
| Πλάτος: | 8001000mm |
Μηχανικός διακόπτης γείωσης HV εσωτερικού χώρου για σύστημα ισχύος JN15-12/T40
| Τάση ρυθμού: | 10KV |
|---|---|
| Τάση συχνότητας: | 42KV |
| Διαστημικός: | 31.5-40ka/4s |
Μηχανικός εσωτερικός διακόπτης επιχωμάτωσης εναλλασσόμενου ρεύματος HV για το ηλεκτρικό σύστημα JN15A-12/31.5kA
| Τάση ρυθμού: | 10KV |
|---|---|
| Τάση συχνότητας: | 42KV |
| Διαστημικός: | 31.5-40ka/4s |
Fk10-Ι ηλεκτρικός βοηθητικός διακόπτης βουλωμάτων για την ενδασφάλιση του εσωτερικού διακόπτη επιχωμάτωσης υψηλής τάσης
| υλικό: | Pastic |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 660V |
| Εκτιμημένη δύναμη: | 50Hz |
Εσωτερικός διακόπτης απομόνωσης HV για τον εξοπλισμό μηχανισμών διανομής
| Ρυθμίστε την τάση: | 12KV |
|---|---|
| Ποσοστό ρεύματος: | 630A-1250A |
| Καυτό σταθερό ρεύμα: | 12.5kA/4S |
Ηλεκτρική ενδασφάλιση διακοπτών επιχωμάτωσης χάλυβα για τον εξοπλισμό KYN28 Switcgear
| Υλικό: | Ατσάλι |
|---|---|
| Κουνελάκι: | KYN28-12 |
| πλάτος: | 650mm-1000mm |

