Όλα τα Προϊόντα
-
μονωτής εποξικής ρητίνης
-
Μέσοι μονωτές τάσης
-
Μονωτής εποξικής ρητίνης υψηλής τάσης
-
Κενού διακόπτη κυκλώματος
-
Δακτύλιος εποξικής ρητίνης
-
Ηλεκτρικά τμήματα μηχανισμών διανομής
-
χυτός μετασχηματιστής ρητίνης
-
Γείωση διακόπτης
-
Ηλεκτρικές επαφές χαλκού
-
Η υψηλή τάση αποσυνδέει το διακόπτη
-
Καλύπτρα αστραπής οξειδίων ψευδάργυρου
-
Βιομηχανικοί δεσμοί καλωδίων
-
Ηλεκτρικός πλαστικός σωλήνας αγωγών
-
Δείκτες υψηλής τάσης
-
φορμαρισμένος διακόπτης περίπτωσης
-
διακόπτης διακοπτών φορτίων
-
Μετασχηματιστής διανομής δύναμης
-
StephanΤο QiuPu είναι ένα μεγάλο εργοστάσιο ηλεκτρικής δύναμης. σας ικανοποιούμε πάρα πολύ. θα συνεργαστεί με σας πάλι!
λέξεις-κλειδιά [ earth switch in switchgear ] αγώνας 215 προϊόντα.
Διακόπτης γείωσης εσωτερικού χώρου 11kV με πόλους 150mm για διατάξεις μεταγωγής
| Rate Voltage: | 11kV |
|---|---|
| Frequency Voltage: | 42kV |
| Space Current: | 31.5-40kA/4S |
JN17-12/40/50kA ο διακόπτης επιχωμάτωσης υψηλής τάσης εναλλασσόμενου ρεύματος για προστατεύει Epuipment εύκολο εγκαθιστά
| Τάση ρυθμού: | 12KV |
|---|---|
| Τάση συχνότητας: | 42KV |
| Χώρος: | 275 χιλιοστά |
Εσωτερικός διακόπτης JN22-40.5/31.5kA επιχωμάτωσης υψηλής τάσης
| Τάση ρυθμού: | 40.5kv |
|---|---|
| Τάση συχνότητας: | 98kv |
| Χώρος: | 300mm |
JN17-12/40kA-210mm Earthing Switch with High Voltage Switchgear
| Rate Voltage: | 12kV |
|---|---|
| Frequency Voltage: | 42kV |
| Space Dsitance: | 165mm-275mm |
10kv εσωτερικός διακόπτης γείωσης Jn15-12/31.5 με 150mm έως 275mm πόλος στο διακόπτη
| Ονομασία: | διακόπτης γης στην συσκευή διακόπτη |
|---|---|
| Διοικητική τάση: | 12 kV |
| Τάση συχνότητας: | 42 kV |
11kv εσωτερικό ηλεκτρικό διακόπτη γείωσης Jn15-12/31.5 με 150mm έως 275mm πόλος από κινητήρα
| Ονομασία: | διακόπτης γης στην συσκευή διακόπτη |
|---|---|
| Διοικητική τάση: | 11KV |
| Τάση συχνότητας: | 42 kV |
Εσωτερική γη μηχανισμών διανομής που στηρίζει το διακόπτη για την προστασία JN22-40.5kV/31.5kA-300mm
| Τάση ρυθμού: | 40.5kv |
|---|---|
| Τάση συχνότητας: | 98kv |
| Χώρος: | 300mm |
36kV διακόπτης εσωτερικής γείωσης για προστασία JN22-40.5kV/31.5kA-300mm
| Διοικητική τάση: | 40.5kV |
|---|---|
| Τάση συχνότητας: | 98 kV |
| Διαστημική Απόδοση: | 300 χιλιοστά |
Διακόπτης γείωσης Jn15-12/31.5-140mm 11kV για μικρό εσωτερικό θάλαμο διακοπτών υψηλής τάσης
| Ρυθμίστε την τάση: | 11KV |
|---|---|
| Τάση Συχνότητας: | 42KV |
| Χώρος: | 140 χλστ |
140mm Pole11kV Συσκευή Γείωσης για Έξυπνο Εσωτερικό Ερμάριο Υψηλής Τάσης
| Ρυθμιστική τάση: | 11KV |
|---|---|
| Τάση Συχνότητας: | 42KV |
| Χώρος: | 140 χλστ |

