Όλα τα Προϊόντα
-
μονωτής εποξικής ρητίνης
-
Μέσοι μονωτές τάσης
-
Μονωτής εποξικής ρητίνης υψηλής τάσης
-
Κενού διακόπτη κυκλώματος
-
Δακτύλιος εποξικής ρητίνης
-
Ηλεκτρικά τμήματα μηχανισμών διανομής
-
χυτός μετασχηματιστής ρητίνης
-
Γείωση διακόπτης
-
Ηλεκτρικές επαφές χαλκού
-
Η υψηλή τάση αποσυνδέει το διακόπτη
-
Καλύπτρα αστραπής οξειδίων ψευδάργυρου
-
Βιομηχανικοί δεσμοί καλωδίων
-
Ηλεκτρικός πλαστικός σωλήνας αγωγών
-
Δείκτες υψηλής τάσης
-
φορμαρισμένος διακόπτης περίπτωσης
-
διακόπτης διακοπτών φορτίων
-
Μετασχηματιστής διανομής δύναμης
-
StephanΤο QiuPu είναι ένα μεγάλο εργοστάσιο ηλεκτρικής δύναμης. σας ικανοποιούμε πάρα πολύ. θα συνεργαστεί με σας πάλι!
λέξεις-κλειδιά [ high voltage earthing switch ] αγώνας 216 προϊόντα.
GMS-2 Ηλεκτρικά εξαρτήματα Διακόπτη Χαλύβδινη Κλειδαριά Πόρτας Υψηλή Τάση
| Υλικό: | ατσάλι |
|---|---|
| Κυνοδοχείο: | ΚΥΝ28-12/630-4000 |
| Πλάτος: | 40mm |
Σύστημα γραναζιών ομπρέλας με διακόπτη γείωσης ES-10 σε διακόπτη GZS1-12
| Υλικό: | ατσάλι |
|---|---|
| Κυνοδοχείο: | KYN28-12/GZS1-12 |
| Πλάτος: | 8001000mm |
36kv Πολυμερές καουτσούκ πυριτίου Οξείδιο του ψευδαργύρου Απαλλακτικός κεραυνών με εσωτερικό διακόπτη υψηλής τάσης
| Διορισμένη τάση συστήματος: | 36KV |
|---|---|
| Καθορισμένη συχνότητα: | 50Hz |
| Ρεύμα εισροής: | 42.5Α |
40.5kV δακτύλιοι σωλήνων ασπίδων μονωτών εποξικής ρητίνης υψηλής τάσης 660mm ύψος
| Χρώμα: | Κόκκινος |
|---|---|
| Υλικό: | Ρητίνη χύτευσης |
| Ρυθμιστική τάση: | 40.5kv |
Κύλινδρος μονωτών εποξικής ρητίνης υψηλής τάσης για τον κενό διακόπτη μηχανισμών διανομής
| Υλικό: | Ρητίνη χύτευσης |
|---|---|
| Ονομαστικό ρεύμα: | 630A-4000A |
| Ονομαστική τάση: | 40.5kv |
Στερεός συνδεδεμένος μονωτής ρητίνης 40.5kV Expoxy για την υψηλή τάση μηχανισμών διανομής
| Υλικό: | Εποξειδική Ρητίνη |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινο/Καφέ |
| Ρυθμιστική τάση: | 40.5kv |
1250A Χαλκός σταθερή επαφή με ασημένια πλάκα σε εσωτερικό υψηλής τάσης κενό διακόπτης κυκλώματος και διακόπτης
| Υλικό: | Ερυθρός |
|---|---|
| Ρεύμα: | 630A-1250A |
| Διαμάντι: | 50mm |
36kV Υψηλής τάσης Εποξυδερκτικός μονωτής ασπίδας
| Χρώμα: | Κόκκινος |
|---|---|
| Υλικό: | Ρητίνη χύτευσης |
| Ρυθμιστική τάση: | 36 kV |
Η υψηλή τάση 40.5kV/36kV πέταξε την τεχνική κιβωτίων επαφών μονωτών ρητίνης (σωλήνες) APG
| Υλικό: | Ρητίνη χύτευσης |
|---|---|
| Χρώμα: | ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΦΕ |
| Τάση ρυθμού: | 40.5KV /36KV |

