Όλα τα Προϊόντα
-
μονωτής εποξικής ρητίνης
-
Μέσοι μονωτές τάσης
-
Μονωτής εποξικής ρητίνης υψηλής τάσης
-
Κενού διακόπτη κυκλώματος
-
Δακτύλιος εποξικής ρητίνης
-
Ηλεκτρικά τμήματα μηχανισμών διανομής
-
χυτός μετασχηματιστής ρητίνης
-
Γείωση διακόπτης
-
Ηλεκτρικές επαφές χαλκού
-
Η υψηλή τάση αποσυνδέει το διακόπτη
-
Καλύπτρα αστραπής οξειδίων ψευδάργυρου
-
Βιομηχανικοί δεσμοί καλωδίων
-
Ηλεκτρικός πλαστικός σωλήνας αγωγών
-
Δείκτες υψηλής τάσης
-
φορμαρισμένος διακόπτης περίπτωσης
-
διακόπτης διακοπτών φορτίων
-
Μετασχηματιστής διανομής δύναμης
-
StephanΤο QiuPu είναι ένα μεγάλο εργοστάσιο ηλεκτρικής δύναμης. σας ικανοποιούμε πάρα πολύ. θα συνεργαστεί με σας πάλι!
λέξεις-κλειδιά [ high voltage earthing switch ] αγώνας 216 προϊόντα.
Ενισχυτικός κιονοειδής δακτύλιος μονωτών εποξικής ρητίνης υψηλής τάσης μηχανισμών διανομής
| Χρώμα: | κόκκινο |
|---|---|
| Υλικό: | Casting |
| Τάση ποσοστού: | 40.5kV |
12kV ηλεκτρικός γεμισμένος αέριο μηχανισμός διανομής υψηλής τάσης τμημάτων μηχανισμών διανομής
| Υλικό: | SS304 |
|---|---|
| Μήκος: | 1.7 μ |
| τρέχων: | 630A |
10-35KV εσωτερικό κόκκινο χρώμα μονωτών εποξικής ρητίνης υψηλής τάσης γραφείου
| Υλικό: | εποξική ρητίνη |
|---|---|
| Χρώμα: | ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΦΕ |
| Απόσταση ερπυσμού: | 280mm |
Διακόπτης υψηλής τάσης με αέριο CVCC 12kV Electrical SS304
| Υλικό: | ΣΥ304 |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1,7 Μ |
| Τρέχουσα: | 630A |
36kv απομονωτής υποστήριξης από ρητίνη χύτευσης με μήκος 300 mm για εσωτερικά διακόπτες υψηλής τάσης
| Χρώμα: | Κόκκινο |
|---|---|
| Υλικό: | Ρητίνη χύτευσης |
| Διοικητική τάση: | 36KV |
Dpc-800 χειράμαξα χάλυβα για τα τμήματα μηχανισμών διανομής υψηλής τάσης φόρτωσης
| Υλικό: | Χάλυβας |
|---|---|
| Τύπος: | 800MM |
| Πίνακα κλειδώματος: | VSM, VS1+ |
DPC-4A-1000 Χάλυβα Καροτσάκι για την φόρτιση υψηλής τάσης εξαρτήματα διακόπτη
| Υλικό: | Χάλυβας |
|---|---|
| Τύπος: | 1000 χιλιοστά |
| Πίνακα κλειδώματος: | VSM, VS1+ |
630A εποξική ρητίνη σωλήνων χυτή φύτευση της υψηλής τάσης κιβωτίων επαφών μονωτών
| Υλικό: | Ρητίνη χύτευσης/Πλαστικό |
|---|---|
| χρώμα: | Λευκό |
| Υψηλό: | 370mm |
Ηλεκτρική ενδασφάλιση διακοπτών επιχωμάτωσης χάλυβα για τον εξοπλισμό KYN28 Switcgear
| Υλικό: | Ατσάλι |
|---|---|
| Κουνελάκι: | KYN28-12 |
| πλάτος: | 650mm-1000mm |
630A-4000A 36kV Εποξειδικό Στέλεχος Μόνωσης Τάσης με Εξοπλισμό Μέσης Τάσης
| Χρώμα: | Κόκκινος |
|---|---|
| Υλικό: | Ρητίνη χύτευσης |
| Ρυθμιστική τάση: | 36 kV |

