Όλα τα Προϊόντα
-
μονωτής εποξικής ρητίνης
-
Μέσοι μονωτές τάσης
-
Μονωτής εποξικής ρητίνης υψηλής τάσης
-
Κενού διακόπτη κυκλώματος
-
Δακτύλιος εποξικής ρητίνης
-
Ηλεκτρικά τμήματα μηχανισμών διανομής
-
χυτός μετασχηματιστής ρητίνης
-
Γείωση διακόπτης
-
Ηλεκτρικές επαφές χαλκού
-
Η υψηλή τάση αποσυνδέει το διακόπτη
-
Καλύπτρα αστραπής οξειδίων ψευδάργυρου
-
Βιομηχανικοί δεσμοί καλωδίων
-
Ηλεκτρικός πλαστικός σωλήνας αγωγών
-
Δείκτες υψηλής τάσης
-
φορμαρισμένος διακόπτης περίπτωσης
-
διακόπτης διακοπτών φορτίων
-
Μετασχηματιστής διανομής δύναμης
-
StephanΤο QiuPu είναι ένα μεγάλο εργοστάσιο ηλεκτρικής δύναμης. σας ικανοποιούμε πάρα πολύ. θα συνεργαστεί με σας πάλι!
λέξεις-κλειδιά [ post type insulator ] αγώνας 37 προϊόντα.
40.5kV δακτύλιοι σωλήνων ασπίδων μονωτών εποξικής ρητίνης υψηλής τάσης 660mm ύψος
| Χρώμα: | Κόκκινος |
|---|---|
| Υλικό: | Ρητίνη χύτευσης |
| Ρυθμιστική τάση: | 40.5kv |
630A εποξική ρητίνη σωλήνων χυτή φύτευση της υψηλής τάσης κιβωτίων επαφών μονωτών
| Υλικό: | Ρητίνη χύτευσης/Πλαστικό |
|---|---|
| χρώμα: | Λευκό |
| Υψηλό: | 370mm |
Στερεός συνδεδεμένος μονωτής ρητίνης 40.5kV Expoxy για την υψηλή τάση μηχανισμών διανομής
| Υλικό: | Εποξειδική Ρητίνη |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινο/Καφέ |
| Ρυθμιστική τάση: | 40.5kv |
Καφετί χρώματος μήκος σωλήνων 3150A 12kV 563mm μόνωσης μονωτών εποξικής ρητίνης χυτό
| Υλικό: | Εποξυζύλη/ζωή χύτευσης |
|---|---|
| Ονομαστικό ρεύμα: | 3150Α |
| Ονομαστική τάση: | 12KV |
Κύλινδρος μονωτών εποξικής ρητίνης υψηλής τάσης για τον κενό διακόπτη μηχανισμών διανομής
| Υλικό: | Ρητίνη χύτευσης |
|---|---|
| Ονομαστικό ρεύμα: | 630A-4000A |
| Ονομαστική τάση: | 40.5kv |
40.5kV χυτός δακτύλιος εποξικής ρητίνης για το μηχανισμό διανομής ABB
| Χρώμα: | κόκκινος |
|---|---|
| Υλικό: | Εποξειδική Ρητίνη, Ρητίνη χύτευσης |
| Τάση ρυθμού: | 40.5kv |
630A - 1250A τραβήγματος ράβδων εσωτερικός διακόπτης διακοπτών υψηλής τάσης κενός VCB/VS1
| Χρώμα: | Λευκό |
|---|---|
| Πριτσίνος: | 630A-1250A |
| Μήκος: | 191 χλστ |

