Όλα τα Προϊόντα
-
μονωτής εποξικής ρητίνης
-
Μέσοι μονωτές τάσης
-
Μονωτής εποξικής ρητίνης υψηλής τάσης
-
Κενού διακόπτη κυκλώματος
-
Δακτύλιος εποξικής ρητίνης
-
Ηλεκτρικά τμήματα μηχανισμών διανομής
-
χυτός μετασχηματιστής ρητίνης
-
Γείωση διακόπτης
-
Ηλεκτρικές επαφές χαλκού
-
Η υψηλή τάση αποσυνδέει το διακόπτη
-
Καλύπτρα αστραπής οξειδίων ψευδάργυρου
-
Βιομηχανικοί δεσμοί καλωδίων
-
Ηλεκτρικός πλαστικός σωλήνας αγωγών
-
Δείκτες υψηλής τάσης
-
φορμαρισμένος διακόπτης περίπτωσης
-
διακόπτης διακοπτών φορτίων
-
Μετασχηματιστής διανομής δύναμης
-
StephanΤο QiuPu είναι ένα μεγάλο εργοστάσιο ηλεκτρικής δύναμης. σας ικανοποιούμε πάρα πολύ. θα συνεργαστεί με σας πάλι!
λέξεις-κλειδιά [ switchgear accessories ] αγώνας 70 προϊόντα.
Ελεγκτής θερμοκρασίας ραβδιών με τη χαμηλή απαλλαγή επιφάνειας μηχανισμών διανομής
| Υλικό: | πλαστική ύλη |
|---|---|
| Τύπος: | ZHTK-02 |
| Ονομαστικό ρεύμα: | 15Α |
Πλαστικός δείκτης ηλεκτρικών ελαττωμάτων με την επιφάνεια 15A μηχανισμών διανομής ΑΕΡΊΟΥ SF6
| Υλικό: | Πλαστική ύλη |
|---|---|
| Τύπος: | EKL-4 |
| Ονομαστικό ρεύμα: | 15Α |
Αξιόπιστη ηλεκτρική μηχανική συναρμολόγηση τμημάτων μηχανισμών διανομής μεταξύ των διακοπτών
| Υλικό: | Ατσάλι |
|---|---|
| Κουνελάκι: | KYN28-12 |
| πλάτος: | 1000 χλστ |
Εσωκλειόμενος οι αντι σταθερός MV μηχανισμός διανομής συναρμολογήσεων 50Hz 12kV
| Όνομα προϊόντος: | Εγκατάσταση σταθερού κινητήρα |
|---|---|
| Ρυθμίστε την τάση: | 12KV |
| Συχνότητα ποσοστού: | 50 Hz |
Κλειστό σύστημα αντιεπικόλλησης 50Hz 24kV μεσαίας τάσης σταθερό διακόπτη
| Ονομασία προϊόντος: | Εγκατάσταση σταθερού κινητήρα |
|---|---|
| Τάση ποσοστού: | 24KV |
| Συχνότητα ποσοστού: | 50hz |
36kv Kyn61-40.5 θωρακισμένο αποσυναρμολογητέο μεταλλικό κλειστό διακόπτη
| Όνομα προϊόντος: | Εγκατάσταση σταθερού κινητήρα |
|---|---|
| Τάση ρυθμού: | 36KV |
| Συχνότητα ποσοστού: | 50Hz |
Θωρακισμένος Αποσπώμενος Εσωτερικός Διακόπτης AC Μεταλλικού Κελύφους 36kV με Διακόπτη Κυκλώματος
| Όνομα προϊόντος: | Εγκατάσταση σταθερού κινητήρα |
|---|---|
| Ρυθμίστε την τάση: | 36 kV |
| Συχνότητα ποσοστού: | 50 Hz |
Ντυμένος 3150A 11kV MV μέσος μηχανισμός διανομής τάσης μετάλλων
| Όνομα προϊόντων: | Σταθερός οι MV μηχανισμός διανομής |
|---|---|
| Τάση ποσοστού: | 11KV |
| Συχνότητα ποσοστού: | 50Hz |
Μεταλλική επένδυση MV Μέσης Τάσης SF6 630A 12kV
| Ονομασία προϊόντος: | Σταθερός διακόπτης SF6 MV |
|---|---|
| Τάση ποσοστού: | 12KV |
| Συχνότητα Ρυθμού: | 50 Hz |
12kV hxgn-12 μετάλλων ντυμένος μηχανισμός διανομής SF6 630A τάσης των MV μέσος
| Ονομασία προϊόντος: | SF6 σταθερός οι MV μηχανισμός διανομής |
|---|---|
| Τάση ποσοστού: | 12 kV |
| Συχνότητα ποσοστού: | 50hz |

