Όλα τα Προϊόντα
-
μονωτής εποξικής ρητίνης
-
Μέσοι μονωτές τάσης
-
Μονωτής εποξικής ρητίνης υψηλής τάσης
-
Κενού διακόπτη κυκλώματος
-
Δακτύλιος εποξικής ρητίνης
-
Ηλεκτρικά τμήματα μηχανισμών διανομής
-
χυτός μετασχηματιστής ρητίνης
-
Γείωση διακόπτης
-
Ηλεκτρικές επαφές χαλκού
-
Η υψηλή τάση αποσυνδέει το διακόπτη
-
Καλύπτρα αστραπής οξειδίων ψευδάργυρου
-
Βιομηχανικοί δεσμοί καλωδίων
-
Ηλεκτρικός πλαστικός σωλήνας αγωγών
-
Δείκτες υψηλής τάσης
-
φορμαρισμένος διακόπτης περίπτωσης
-
διακόπτης διακοπτών φορτίων
-
Μετασχηματιστής διανομής δύναμης
-
StephanΤο QiuPu είναι ένα μεγάλο εργοστάσιο ηλεκτρικής δύναμης. σας ικανοποιούμε πάρα πολύ. θα συνεργαστεί με σας πάλι!
λέξεις-κλειδιά [ switchgear accessories ] αγώνας 70 προϊόντα.
12kV XGN15-12 Μεταλλική Εγκατασκευή Μεσαίου Voltage MV SF6 630A-1250A
| Ονομασία προϊόντος: | SF6 σταθερός οι MV μηχανισμός διανομής |
|---|---|
| Τάση ποσοστού: | 12 kV |
| Συχνότητα ποσοστού: | 50hz |
Εναλλακτικός εξοπλισμός μέσης τάσης SF6 630A-1250A/VCB τμήμα 12kV
| Ονομασία προϊόντος: | SF6 σταθερός οι MV μηχανισμός διανομής |
|---|---|
| Τάση ποσοστού: | 12 kV |
| Συχνότητα ποσοστού: | 50hz |
12kV XGN15-12 Metal Clad MV Μεσαίου Voltage Switchgear SF6 630A-1250A/PT τμήμα
| Ονομασία προϊόντος: | SF6 σταθερός οι MV μηχανισμός διανομής |
|---|---|
| Τάση ποσοστού: | 12 kV |
| Συχνότητα ποσοστού: | 50hz |
24kV XGN15-12 Μεταλλική Εγκατασκευή Μεσαίου Voltage MV SF6 630A-1250A
| Ονομασία προϊόντος: | SF6 σταθερός οι MV μηχανισμός διανομής |
|---|---|
| Τάση ποσοστού: | 24KV |
| Συχνότητα ποσοστού: | 50hz |
630A-1250A /11kv εσωτερικό στερεό πλήρως απομονωμένο κλειστό δίκτυο
| Ονομασία προϊόντος: | Σταθερή συσκευή διακόπτη |
|---|---|
| Διοικητική τάση: | 11kV |
| Συχνότητα ποσοστού: | 50HZ |
400A-4000A Κόκκινη βαμβάκι Busbar σε όλους τους τύπους υψηλής τάσης και χαμηλής τάσης διακόπτη
| Product Name: | MV Fixed Switchgear |
|---|---|
| Rate voltage: | 11kV-36kV |
| Rate frequency: | 50Hz |
ΚΥΝ28-12/550mm 1250A Εσωτερικός Θωρακισμένος Αποσπώμενος Μεταλλικός Διακόπτης AC
| Όνομα προϊόντος: | Εγκατάσταση σταθερού κινητήρα |
|---|---|
| Ρυθμίστε την τάση: | 12KV |
| Συχνότητα ποσοστού: | 50 Hz |
Kyn28-12/800 630A-1250A Ενδοσωματικό θωρακισμένο αφαιρούμενο μεταλλικό διακόπτη AC
| Όνομα προϊόντος: | Εγκατάσταση σταθερού κινητήρα |
|---|---|
| Ρυθμίστε την τάση: | 12KV |
| Συχνότητα ποσοστού: | 50 Hz |
Kyn28-12/800 630A-4000A Ενδοσωματικό θωρακισμένο αφαιρούμενο μεταλλικό μηχανισμό εναλλακτικού ρεύματος
| Όνομα προϊόντος: | Εγκατάσταση σταθερού κινητήρα |
|---|---|
| Ρυθμίστε την τάση: | 12KV |
| Συχνότητα ποσοστού: | 50 Hz |
11kV Kyn28-12/800 630A-4000A Εντός εσωτερικού θωρακισμένο αφαιρούμενο μεταλλικό διακόπτη AC
| Όνομα προϊόντος: | Εγκατάσταση σταθερού κινητήρα |
|---|---|
| Ρυθμίστε την τάση: | 12KV |
| Συχνότητα ποσοστού: | 50 Hz |

