Όλα τα Προϊόντα
-
μονωτής εποξικής ρητίνης
-
Μέσοι μονωτές τάσης
-
Μονωτής εποξικής ρητίνης υψηλής τάσης
-
Κενού διακόπτη κυκλώματος
-
Δακτύλιος εποξικής ρητίνης
-
Ηλεκτρικά τμήματα μηχανισμών διανομής
-
χυτός μετασχηματιστής ρητίνης
-
Γείωση διακόπτης
-
Ηλεκτρικές επαφές χαλκού
-
Η υψηλή τάση αποσυνδέει το διακόπτη
-
Καλύπτρα αστραπής οξειδίων ψευδάργυρου
-
Βιομηχανικοί δεσμοί καλωδίων
-
Ηλεκτρικός πλαστικός σωλήνας αγωγών
-
Δείκτες υψηλής τάσης
-
φορμαρισμένος διακόπτης περίπτωσης
-
διακόπτης διακοπτών φορτίων
-
Μετασχηματιστής διανομής δύναμης
-
StephanΤο QiuPu είναι ένα μεγάλο εργοστάσιο ηλεκτρικής δύναμης. σας ικανοποιούμε πάρα πολύ. θα συνεργαστεί με σας πάλι!
λέξεις-κλειδιά [ voltage indicator device ] αγώνας 39 προϊόντα.
Εσωτερικός Δείκτης Μέσης Τάσης Χωρίς Κλείδωμα με Ρελέ με Λειτουργία Φάσης Πυρήνα σε Διατάξεις Διανομής
| Υλικό: | Πλαστική ύλη |
|---|---|
| Ονομαστική τάση: | 3.6KV-40.5KV |
| Τάση εργασίας: | 48V/110V/220V |
Ηλεκτρική συσκευή επίδειξης υψηλής τάσης με τους λαμπτήρες νέου, δείκτης τάσης νέου
| Υλικό: | Πλαστική ύλη |
|---|---|
| Ονομαστική τάση: | 3.6KV-40.5KV |
| Τάση εργασίας: | 110V/220V |
Δείκτης βλάβης LED ELK4 στο πίνακα του καναπέ διακόπτη
| Υλικό: | Πλαστική ύλη |
|---|---|
| Ονομαστική τάση: | 7.2kV-40.5kV |
| Τάση εργασίας: | 110V/220V |
Dsn-BMZ/Y εσωτερική ηλεκτρομαγνητική κλειδαριά ασφάλειας για την πόρτα γραφείου μηχανισμών διανομής
| Υλικό: | Ψευδάργυρος |
|---|---|
| Ονομαστική τάση: | 3.6KV-40.5KV |
| Τάση εργασίας: | 110V/220V |
Dxn-5T ο ζωντανός δείκτης γραμμών υψηλής τάσης μηχανισμών διανομής κατάλληλος λειτουργεί
| Υλικό: | Πλαστικό |
|---|---|
| Ονομαστική τάση: | 3.6kV-40.5kV |
| Τάση εργασίας: | 110V/220V |
Πυρηνική φάσης εύκολη λειτουργία δεικτών συσκευών επίδειξης υψηλής τάσης ηλεκτρική
| Υλικό: | Πλαστική ύλη |
|---|---|
| Ονομαστική τάση: | 3.6KV-40.5KV |
| Τάση εργασίας: | 110V/220V |
400A-4000A Κόκκινη βαμβάκι Busbar σε όλους τους τύπους υψηλής τάσης και χαμηλής τάσης διακόπτη
| Product Name: | MV Fixed Switchgear |
|---|---|
| Rate voltage: | 11kV-36kV |
| Rate frequency: | 50Hz |
Kyn28-12/630A-4000A Εσωτερικός Θωρακισμένος Αποσπώμενος Μεταλλικός Ενεργειακός Μεσαίας Τάσης Πίνακας Διακοπτών AC
| Όνομα προϊόντος: | Εγκατάσταση σταθερού κινητήρα |
|---|---|
| Ρυθμιστική τάση: | 11KV |
| Συχνότητα ποσοστού: | 50Hz |
Μονωτήρας Εποξειδικής Ρητίνης Υψηλής Τάσης 36kV 1250A με Εξοπλισμό Διακοπής
| Ονομα: | Μεταλλικός εξοπλισμός για την κατασκευή υδραυλικών υλικών |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό |
| Υλικό: | Εποξειδική Ρητίνη |
630A ανακλήσιμο γραφείο μηχανισμών διανομής χαμηλής τάσης κιβωτίων διανομής ισχύος
| Αριθμό μοντέλου: | MNS |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
| Εκτιμημένα ρεύμα/Α: | 630 (Α) |

