Όλα τα Προϊόντα
-
μονωτής εποξικής ρητίνης
-
Μέσοι μονωτές τάσης
-
Μονωτής εποξικής ρητίνης υψηλής τάσης
-
Κενού διακόπτη κυκλώματος
-
Δακτύλιος εποξικής ρητίνης
-
Ηλεκτρικά τμήματα μηχανισμών διανομής
-
χυτός μετασχηματιστής ρητίνης
-
Γείωση διακόπτης
-
Ηλεκτρικές επαφές χαλκού
-
Η υψηλή τάση αποσυνδέει το διακόπτη
-
Καλύπτρα αστραπής οξειδίων ψευδάργυρου
-
Βιομηχανικοί δεσμοί καλωδίων
-
Ηλεκτρικός πλαστικός σωλήνας αγωγών
-
Δείκτες υψηλής τάσης
-
φορμαρισμένος διακόπτης περίπτωσης
-
διακόπτης διακοπτών φορτίων
-
Μετασχηματιστής διανομής δύναμης
-
StephanΤο QiuPu είναι ένα μεγάλο εργοστάσιο ηλεκτρικής δύναμης. σας ικανοποιούμε πάρα πολύ. θα συνεργαστεί με σας πάλι!
λέξεις-κλειδιά [ voltage indicator device ] αγώνας 39 προϊόντα.
Διακόπτης επιχωμάτωσης υψηλής τάσης για την προστασία επιχωμάτωσης 2000 ζωή φορές
| Ονομα: | Διακόπτης γείωσης |
|---|---|
| Δυναμικό: | Υψηλή τάση |
| Χώρος: | 210mm |
Σωλήνες μονωτών εποξικής ρητίνης υψηλής τάσης JYN2-35kV 1250A που φυτεύουν το άσπρο χρώμα με θάμνους
| Υλικό: | Πετώντας ρητίνη/πλαστικό |
|---|---|
| Χρώμα: | Άσπρος |
| Higth: | 370mm |
Μονωτήρας πυκνωτή στήριξης εποξειδικής ρητίνης μέσης τάσης 75X190 24kV με 80pF
| Υλικό: | Ρητίνη χύτευσης |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινο/Καφέ |
| Υψηλό: | 190 χλστ |
Εξωτερικοί μονωτές υποστήριξης μεσαίας τάσης από καφέ αιποξυλική ρητίνη μήκους 175 mm
| Υλικό: | Ρητίνη χύτευσης |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινο/Καφέ |
| Υψηλό: | 175 χιλιοστά |
Ελεγκτής συστήματος ηλεκτρικής ενέργειας AC/DC 220V στην επιφάνεια πέναλ
| Υλικό: | Πλαστική ύλη |
|---|---|
| Ονομαστική τάση: | 7.2kV-40.5kV |
| Τάση εργασίας: | 110V/220V |
Σχήμα υψηλής ακρίβειας χύτευσης με πετσέτα υψηλής πίεσης με μονωτές APG
| Υλικό: | Ατσάλι |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινο/Καφέ |
| Υψηλό: | 125mm-380mm |
11kV εξωτερικοί μονωτές υποστήριξης μεσαίας τάσης από αιποξυλική ρητίνη μήκους 145 mm
| Υλικό: | Ρητίνη χύτευσης |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινο/Καφέ |
| Υψηλό: | 145 χιλιοστά |
Πέντε αντιαντάλληλοι διακόπτες KYN28-12 TypeType MV
| Όνομα προϊόντων: | Σταθερός οι MV μηχανισμός διανομής |
|---|---|
| Τάση ποσοστού: | 12kV |
| Συχνότητα ποσοστού: | 50Hz |
ΚΥΝ28-12/550mm 1250A Εσωτερικός Θωρακισμένος Αποσπώμενος Μεταλλικός Διακόπτης AC
| Όνομα προϊόντος: | Εγκατάσταση σταθερού κινητήρα |
|---|---|
| Ρυθμίστε την τάση: | 12KV |
| Συχνότητα ποσοστού: | 50 Hz |
Kyn28-12/800 630A-1250A Ενδοσωματικό θωρακισμένο αφαιρούμενο μεταλλικό διακόπτη AC
| Όνομα προϊόντος: | Εγκατάσταση σταθερού κινητήρα |
|---|---|
| Ρυθμίστε την τάση: | 12KV |
| Συχνότητα ποσοστού: | 50 Hz |

