Όλα τα Προϊόντα
-
μονωτής εποξικής ρητίνης
-
Μέσοι μονωτές τάσης
-
Μονωτής εποξικής ρητίνης υψηλής τάσης
-
Κενού διακόπτη κυκλώματος
-
Δακτύλιος εποξικής ρητίνης
-
Ηλεκτρικά τμήματα μηχανισμών διανομής
-
χυτός μετασχηματιστής ρητίνης
-
Γείωση διακόπτης
-
Ηλεκτρικές επαφές χαλκού
-
Η υψηλή τάση αποσυνδέει το διακόπτη
-
Καλύπτρα αστραπής οξειδίων ψευδάργυρου
-
Βιομηχανικοί δεσμοί καλωδίων
-
Ηλεκτρικός πλαστικός σωλήνας αγωγών
-
Δείκτες υψηλής τάσης
-
φορμαρισμένος διακόπτης περίπτωσης
-
διακόπτης διακοπτών φορτίων
-
Μετασχηματιστής διανομής δύναμης
-
StephanΤο QiuPu είναι ένα μεγάλο εργοστάσιο ηλεκτρικής δύναμης. σας ικανοποιούμε πάρα πολύ. θα συνεργαστεί με σας πάλι!
λέξεις-κλειδιά [ wall bushing insulators ] αγώνας 75 προϊόντα.
36kV 630A-1250A Χύτευση ρητίνης VT Σφουγγαρισμός βουρτσίσματος Κοντακτορικό κουτί με προστατευμένο δίχτυ για το διακόπτη
| Χρώμα: | κόκκινος |
|---|---|
| Υλικό: | Εποξειδική Ρητίνη, Ρητίνη χύτευσης |
| Τάση ρυθμού: | 36KV |
Ηλεκτρικός μέσω του δακτυλίου εποξικής ρητίνης τοίχων για τον εσωτερικό μηχανισμό διανομής 12kV
| Υλικό: | εποξική ρητίνη |
|---|---|
| Χρώμα: | ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΦΕ |
| Ονομαστική τάση: | 12KV |
TGZ01-17.5 Εποξειδική Ρητίνη Χύτευσης Μαζί Τροφοδοσία τοίχου Δίαυλο Δίαυλο
| Χρώμα: | Καστανός |
|---|---|
| Υλικό: | Εποξειδική Ρητίνη, Ρητίνη χύτευσης |
| Τάση ρυθμού: | 17,5 kV |
ο ηλεκτρικός δακτύλιος κιβωτίων εποξικής ρητίνης 1250A 10kV, γραφείο διακοπτών πέταξε το μονωτή ρητίνης
| Υλικό: | Χύτευση ρητίνης, Εποξυ ρητίνης |
|---|---|
| Τάση ρυθμού: | 12 kV |
| Τάση συχνότητας: | 42 kV |
Η υψηλή τάση 40.5kV/36kV πέταξε την τεχνική κιβωτίων επαφών μονωτών ρητίνης (σωλήνες) APG
| Υλικό: | Ρητίνη χύτευσης |
|---|---|
| Χρώμα: | ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΦΕ |
| Τάση ρυθμού: | 40.5KV /36KV |
Κατά της μόλυνσης κατάλληλη εγκατάσταση μονωτών τάσης εποξικής ρητίνης μέση
| Υλικό: | εποξική ρητίνη |
|---|---|
| Χρώμα: | ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΦΕ |
| Απόσταση ερπυσμού: | 280mm |
IEC υψηλής τάσης μονωτών σωλήνων εποξικής ρητίνης 24kV 630A εγκεκριμένο μακριά διάρκεια ζωής
| Υλικό: | εποξική ρητίνη |
|---|---|
| Χρώμα: | ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΦΕ |
| Higth: | 315 χιλιοστά |
Μέσοι μονωτές τάσης 90X170MM 10kV, χυτοί μονωτές υποστήριξης ρητίνης
| Υλικό: | εποξική ρητίνη |
|---|---|
| Χρώμα: | ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΦΕ |
| Απόσταση ερπυσμού: | 280mm |
10-35KV εσωτερικό κόκκινο χρώμα μονωτών εποξικής ρητίνης υψηλής τάσης γραφείου
| Υλικό: | εποξική ρητίνη |
|---|---|
| Χρώμα: | ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΦΕ |
| Απόσταση ερπυσμού: | 280mm |
H=170mm Ηποξυδερκός μονωτές μεσαίας τάσης
| Υλικό: | εποξική ρητίνη |
|---|---|
| Χρώμα: | ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΦΕ |
| Απόσταση ερπυσμού: | 380 χιλιοστά |

