Όλα τα Προϊόντα
-
μονωτής εποξικής ρητίνης
-
Μέσοι μονωτές τάσης
-
Μονωτής εποξικής ρητίνης υψηλής τάσης
-
Κενού διακόπτη κυκλώματος
-
Δακτύλιος εποξικής ρητίνης
-
Ηλεκτρικά τμήματα μηχανισμών διανομής
-
χυτός μετασχηματιστής ρητίνης
-
Γείωση διακόπτης
-
Ηλεκτρικές επαφές χαλκού
-
Η υψηλή τάση αποσυνδέει το διακόπτη
-
Καλύπτρα αστραπής οξειδίων ψευδάργυρου
-
Βιομηχανικοί δεσμοί καλωδίων
-
Ηλεκτρικός πλαστικός σωλήνας αγωγών
-
Δείκτες υψηλής τάσης
-
φορμαρισμένος διακόπτης περίπτωσης
-
διακόπτης διακοπτών φορτίων
-
Μετασχηματιστής διανομής δύναμης
-
StephanΤο QiuPu είναι ένα μεγάλο εργοστάσιο ηλεκτρικής δύναμης. σας ικανοποιούμε πάρα πολύ. θα συνεργαστεί με σας πάλι!
λέξεις-κλειδιά [ wall bushing insulators ] αγώνας 75 προϊόντα.
Κόκκινοι προστατευμένοι 40.5kV σωλήνες μονωτών εποξικής ρητίνης υψηλής τάσης που φυτεύουν με θάμνους για το μηχανισμό διανομής
| Χρώμα: | ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΦΕ |
|---|---|
| Υλικό: | Εποξειδική Ρητίνη, Ρητίνη χύτευσης |
| Τάση ρυθμού: | 40.5kv |
Επαγγελματικός μονωμένος δακτύλιος εποξικής ρητίνης μπαρών τροφοδότησης μέσω του τύπου 12kV τοίχων
| Υλικό: | Ρητίνη χύτευσης |
|---|---|
| Χρώμα: | ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΦΕ |
| Ονομαστική τάση: | 12KV |
24kV/185/ 630A Εποξυδερκός βρύση βρύσης υψηλής τάσης από LonIEC Approg Lifeaspn
| Υλικό: | εποξική ρητίνη |
|---|---|
| Χρώμα: | ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΦΕ |
| Higth: | 340mm |
11kV Κόκκινο Εποξειδικό Ρητινένιο Μανδύας Διακόπτη Αντοχής στη Θερμότητα 4000Α
| Υλικό: | Ρητίνη χύτευσης |
|---|---|
| Ρυθμιστική τάση: | 11 kV |
| Τάση Συχνότητας: | 42 kV |
Κόκκινοι καφετιοί χυτοί μονωτές εποξικής ρητίνης που μονώνουν το δακτύλιο για το μηχανισμό διανομής 1600A 10kV
| Υλικό: | εποξική ρητίνη |
|---|---|
| Τάση ρυθμού: | 12 kV |
| Ρεύμα: | 1600A-2000A |
11kv 4000A Epoxy Casting Resin Insulator V. T Spout Bushing
| Υλικό: | εποξική ρητίνη |
|---|---|
| Τάση ρυθμού: | 11 kV |
| Ρεύμα: | 4000A |
Εποξική ρητίνη μηχανισμών διανομής κόκκινου χρώματος χυτή φύτευση της αντίστασης θερμότητας 4000A 10kV
| Υλικό: | Ρητίνη χύτευσης |
|---|---|
| Τάση ρυθμού: | 12 kV |
| Τάση συχνότητας: | 42 kV |
Καφετής μονωτής 140X330mm υποστήριξης εποξικής ρητίνης χρώματος 40.5kV πιστοποιητικό IEC
| Χρώμα: | Καστανός |
|---|---|
| Υλικό: | εποξική ρητίνη |
| Τάση ρυθμού: | 40.5kv |
Εσωτερικά τμήματα μηχανισμών διανομής δακτυλίων σωλήνων μονωτών εποξικής ρητίνης 630A 10kV
| Υλικό: | εποξική ρητίνη |
|---|---|
| Τάση ρυθμού: | 10 kV |
| Τάση συχνότητας: | 42 kV |
Οι σωλήνες δακτυλογραφούν το παράθυρο 12 KV 4000A επαφέων μηχανισμών διανομής μονωτών εποξικής ρητίνης
| Υλικό: | εποξική ρητίνη |
|---|---|
| Τάση ρυθμού: | 12 kV |
| Ρεύμα: | 4000A |

