Όλα τα Προϊόντα
-
μονωτής εποξικής ρητίνης
-
Μέσοι μονωτές τάσης
-
Μονωτής εποξικής ρητίνης υψηλής τάσης
-
Κενού διακόπτη κυκλώματος
-
Δακτύλιος εποξικής ρητίνης
-
Ηλεκτρικά τμήματα μηχανισμών διανομής
-
χυτός μετασχηματιστής ρητίνης
-
Γείωση διακόπτης
-
Ηλεκτρικές επαφές χαλκού
-
Η υψηλή τάση αποσυνδέει το διακόπτη
-
Καλύπτρα αστραπής οξειδίων ψευδάργυρου
-
Βιομηχανικοί δεσμοί καλωδίων
-
Ηλεκτρικός πλαστικός σωλήνας αγωγών
-
Δείκτες υψηλής τάσης
-
φορμαρισμένος διακόπτης περίπτωσης
-
διακόπτης διακοπτών φορτίων
-
Μετασχηματιστής διανομής δύναμης
-
StephanΤο QiuPu είναι ένα μεγάλο εργοστάσιο ηλεκτρικής δύναμης. σας ικανοποιούμε πάρα πολύ. θα συνεργαστεί με σας πάλι!
λέξεις-κλειδιά [ cast resin insulator ] αγώνας 171 προϊόντα.
Μέσοι μονωτές τάσης εποξικής ρητίνης, μετα μονωτής 100X150mm τύπων 10kV
| Υλικό: | Εποξυζύλη/ζωή χύτευσης |
|---|---|
| Χρώμα: | ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΦΕ |
| Απόσταση ερπυσμού: | 260mm |
Κόκκινοι προστατευμένοι 40.5kV σωλήνες μονωτών εποξικής ρητίνης υψηλής τάσης που φυτεύουν με θάμνους για το μηχανισμό διανομής
| Χρώμα: | ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΦΕ |
|---|---|
| Υλικό: | Εποξειδική Ρητίνη, Ρητίνη χύτευσης |
| Τάση ρυθμού: | 40.5kv |
630A εποξική ρητίνη σωλήνων χυτή φύτευση της υψηλής τάσης κιβωτίων επαφών μονωτών
| Υλικό: | Ρητίνη χύτευσης/Πλαστικό |
|---|---|
| χρώμα: | Λευκό |
| Υψηλό: | 370mm |
Μονωτήρες στήριξης από εποξειδική ρητίνη 210mm Ύψος 24kV για διακόπτη γείωσης
| Μοσχώδης: | Ρητίνη χύτευσης |
|---|---|
| Ρυθμιστική τάση: | 24KV |
| Χρώμα: | Κόκκινος |
Μονωτήρας στήριξης από εποξειδική ρητίνη 24kV σε ερμάριο διακοπτών μέσης τάσης
| Μοσχώδης: | Ρητίνη χύτευσης |
|---|---|
| Ρυθμιστική τάση: | 24KV |
| Χρώμα: | Κόκκινος |
Πρότυπα IEC σωλήνων μόνωσης μονωτών εποξικής ρητίνης υψηλής τάσης VS1-12 630A
| Υλικό: | εποξική ρητίνη |
|---|---|
| Ονομαστικό ρεύμα: | 630A-1250A |
| Ονομαστική τάση: | 10KV |
630A-4000A 36kV Εποξειδικό Στέλεχος Μόνωσης Τάσης με Εξοπλισμό Μέσης Τάσης
| Χρώμα: | Κόκκινος |
|---|---|
| Υλικό: | Ρητίνη χύτευσης |
| Ρυθμιστική τάση: | 36 kV |
40.5kV δακτύλιοι σωλήνων ασπίδων μονωτών εποξικής ρητίνης υψηλής τάσης 660mm ύψος
| Χρώμα: | Κόκκινος |
|---|---|
| Υλικό: | Ρητίνη χύτευσης |
| Ρυθμιστική τάση: | 40.5kv |
Τυποποιημένες 4 τρύπες IEC σωλήνων μόνωσης εποξικής ρητίνης υψηλής τάσης VS1-12 630A
| Υλικό: | εποξική ρητίνη |
|---|---|
| Ονομαστικό ρεύμα: | 630A-1250A |
| Ονομαστική τάση: | 12KV |
11kV εσωτερικός μετασχηματιστής ρεύματος από ρητίνη χύτευσης στο ντουλάπι διακόπτη
| Υλικό: | Ρητίνη χύτευσης |
|---|---|
| Χρώμα: | ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΦΕ |
| Τετάρτη: | 11kV |

