Όλα τα Προϊόντα
-
μονωτής εποξικής ρητίνης
-
Μέσοι μονωτές τάσης
-
Μονωτής εποξικής ρητίνης υψηλής τάσης
-
Κενού διακόπτη κυκλώματος
-
Δακτύλιος εποξικής ρητίνης
-
Ηλεκτρικά τμήματα μηχανισμών διανομής
-
χυτός μετασχηματιστής ρητίνης
-
Γείωση διακόπτης
-
Ηλεκτρικές επαφές χαλκού
-
Η υψηλή τάση αποσυνδέει το διακόπτη
-
Καλύπτρα αστραπής οξειδίων ψευδάργυρου
-
Βιομηχανικοί δεσμοί καλωδίων
-
Ηλεκτρικός πλαστικός σωλήνας αγωγών
-
Δείκτες υψηλής τάσης
-
φορμαρισμένος διακόπτης περίπτωσης
-
διακόπτης διακοπτών φορτίων
-
Μετασχηματιστής διανομής δύναμης
-
StephanΤο QiuPu είναι ένα μεγάλο εργοστάσιο ηλεκτρικής δύναμης. σας ικανοποιούμε πάρα πολύ. θα συνεργαστεί με σας πάλι!
λέξεις-κλειδιά [ cast resin insulator ] αγώνας 171 προϊόντα.
Μεγάλη ηλεκτρική αντοχή στρογγυλός μονωτής από αιποξυγόνες ρητίνες για διάφορες εφαρμογές
| Σχήμα: | Γύρω |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | Ψηλά |
| Βάρος: | Φως |
Κόκκινο χρώμα 630A 11kV Ηποξυδερμικά ριψογόνες μονωτές, Σφουγγαριστικό κουτί επαφής
| Υλικό: | εποξική ρητίνη |
|---|---|
| Τάση ρυθμού: | 12 kV |
| Ποσοστό ρεύματος: | 630A1250A |
Μετασχηματιστής διανομής ρητίνης ξηρής χύτευσης 11kV για εσωτερική διανομή ηλεκτρικής ενέργειας Κατηγοριοποιημένο ρεύμα 630A/1250A
| Υψόμετρο: | 1000μ. |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -25℃~+40℃ |
| Ονομαστικό ρεύμα: | 630A/1250A |
40.5kv Σιδηρούχο ρητίνη τοίχος μόνωση με προστατευμένο δίχτυ διασταυρούμενο διπλό χαλκό λεωφορείο-βάρα σε διακόπτες
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Καρτόνια |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 7 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
APG πέταξε την εποξική μετα υποστήριξη σύνθετο 2000A ρητίνης μονωτών
| Υλικό: | Εποξική ρητίνη |
|---|---|
| Τάση ποσοστού: | 12 kV |
| Τρέχων: | 1600A-2000A |
11kv εσωτερικό ξηρό χύτευση ρητίνης διανέμει ηλεκτρική ενέργεια μετασχηματιστή
| Υψόμετρο: | 1000μ. |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -25℃~+40℃ |
| Ονομαστικό ρεύμα: | 630A/1250A |
IEC υψηλής τάσης μονωτών σωλήνων εποξικής ρητίνης 24kV 630A εγκεκριμένο μακριά διάρκεια ζωής
| Υλικό: | εποξική ρητίνη |
|---|---|
| Χρώμα: | ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΦΕ |
| Higth: | 315 χιλιοστά |
11kv εσωτερικός μετασχηματιστής εισόδου / εξόδου ρητίνης ξηρού χύτευσης
| Υψόμετρο: | 1000μ |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -25℃~+40℃ |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα: | 630A/1250A |
11kv εσωτερική ξηρή χύτευση ρητίνης χαλκού περιστροφή διανέμει ηλεκτρικό μετασχηματιστή ισχύος
| Υψόμετρο: | 1000μ |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -25℃~+40℃ |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα: | 630A/2500A |
Ηλεκτρικός μονωτής εποξικής ρητίνης υψηλής τάσης υποστήριξης για το μηχανισμό διανομής 630A-1250A 12kV
| Υλικό: | Εποξυζύλη/ζωή χύτευσης |
|---|---|
| Ονομαστικό ρεύμα: | 630A-1250A |
| Ονομαστική τάση: | 12KV |

