Όλα τα Προϊόντα
-
μονωτής εποξικής ρητίνης
-
Μέσοι μονωτές τάσης
-
Μονωτής εποξικής ρητίνης υψηλής τάσης
-
Κενού διακόπτη κυκλώματος
-
Δακτύλιος εποξικής ρητίνης
-
Ηλεκτρικά τμήματα μηχανισμών διανομής
-
χυτός μετασχηματιστής ρητίνης
-
Γείωση διακόπτης
-
Ηλεκτρικές επαφές χαλκού
-
Η υψηλή τάση αποσυνδέει το διακόπτη
-
Καλύπτρα αστραπής οξειδίων ψευδάργυρου
-
Βιομηχανικοί δεσμοί καλωδίων
-
Ηλεκτρικός πλαστικός σωλήνας αγωγών
-
Δείκτες υψηλής τάσης
-
φορμαρισμένος διακόπτης περίπτωσης
-
διακόπτης διακοπτών φορτίων
-
Μετασχηματιστής διανομής δύναμης
-
StephanΤο QiuPu είναι ένα μεγάλο εργοστάσιο ηλεκτρικής δύναμης. σας ικανοποιούμε πάρα πολύ. θα συνεργαστεί με σας πάλι!
λέξεις-κλειδιά [ cast resin insulator ] αγώνας 171 προϊόντα.
Πετώντας ρητίνης ελαφριά εύκολη εγκατάσταση μονωτών τάσης μπαρών τροφοδότησης μέση
| Υλικό: | εποξική ρητίνη |
|---|---|
| Χρώμα: | ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΦΕ |
| Απόσταση ερπυσμού: | 240mm |
Τυποποιημένος μέσος πυκνωτής υποστήριξης μονωτών τάσης IEC με το γραφείο δικτύου δαχτυλιδιών
| Υλικό: | Εποξική ρητίνη |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινος |
| Απόσταση διασκορπισμού: | 240mm |
Τοίχος εποξικής ρητίνης μέσω της υψηλής τάσης δακτυλίων 40.5kV ασπίδων μόνωσης
| Χρώμα: | Κόκκινος |
|---|---|
| Υλικό: | Ρητίνη χύτευσης |
| Τάση ρυθμού: | 40.5kV |
Δακτύλιος πετώντας ρητίνης/εποξικής ρητίνης, τροφή τοίχων μπαρών τροφοδότησης μέσω του δακτυλίου
| Χρώμα: | κόκκινος |
|---|---|
| Υλικό: | Εποξειδική Ρητίνη, Ρητίνη χύτευσης |
| Τάση ρυθμού: | 40.5kv |
24kV-80 pF εποξειδική ρητίνη μονωτήρας πυκνωτή με ένδειξη στον πίνακα διανομής
| Υλικό: | Εποξειδική Ρητίνη, Ρητίνη χύτευσης |
|---|---|
| Χρώμα: | ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΦΕ |
| Διαμάντι: | 75mm |
17.5kV Μονωτήρας Στήριξης Εποξειδικής Ρητίνης με Χάλκινο Ένθετο Ύψος για Διακόπτες
| Υλικό: | Εποξειδική Ρητίνη, Ρητίνη χύτευσης |
|---|---|
| χρώμα: | Κόκκινο/Καφέ |
| Διαμάντι: | 90 χλστ |
36kV Εσωτερικός Ηλεκτρικός Μέσης Τάσης Μονωτήρας Στήριξης από Εποξειδική Ρητίνη Τύπου Στύλου για Εξοπλισμό Διακοπής
| Χρώμα: | Κόκκινος |
|---|---|
| Υλικό: | Ρητίνη χύτευσης |
| Ρυθμιστική τάση: | 40.5kv |
HV μονωτές πυκνωτών υποστήριξης εποξικής ρητίνης
| Χρώμα: | ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΦΕ |
|---|---|
| Υλικό: | Εποξειδική Ρητίνη, Ρητίνη χύτευσης |
| Διοικητική τάση: | 40.5kV |
Ηλεκτρικός μονωτής Sm76 μπαρών τροφοδότησης εποξικής ρητίνης - Sm25
| Υλικό: | Εποξική ρητίνη/πετώντας ρητίνη |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινο/καφετής |
| Απόσταση διασκορπισμού: | 260mm |
24kV 3150A-4000A Εποξυδερμίδιο V.T Σφουγγαριστικό μονωτήρα στο ντουλάπι μεσαίας τάσης
| Υλικό: | Εποξειδική Ρητίνη, Ρητίνη χύτευσης |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινο/Καφέ |
| Υψηλό: | 375 χιλιοστά |

