Όλα τα Προϊόντα
-
μονωτής εποξικής ρητίνης
-
Μέσοι μονωτές τάσης
-
Μονωτής εποξικής ρητίνης υψηλής τάσης
-
Κενού διακόπτη κυκλώματος
-
Δακτύλιος εποξικής ρητίνης
-
Ηλεκτρικά τμήματα μηχανισμών διανομής
-
χυτός μετασχηματιστής ρητίνης
-
Γείωση διακόπτης
-
Ηλεκτρικές επαφές χαλκού
-
Η υψηλή τάση αποσυνδέει το διακόπτη
-
Καλύπτρα αστραπής οξειδίων ψευδάργυρου
-
Βιομηχανικοί δεσμοί καλωδίων
-
Ηλεκτρικός πλαστικός σωλήνας αγωγών
-
Δείκτες υψηλής τάσης
-
φορμαρισμένος διακόπτης περίπτωσης
-
διακόπτης διακοπτών φορτίων
-
Μετασχηματιστής διανομής δύναμης
-
StephanΤο QiuPu είναι ένα μεγάλο εργοστάσιο ηλεκτρικής δύναμης. σας ικανοποιούμε πάρα πολύ. θα συνεργαστεί με σας πάλι!
λέξεις-κλειδιά [ electrical switchgear parts ] αγώνας 306 προϊόντα.
Ελασματοποιημένη εν ψυχρώ χαμηλή τάση μηχανισμών διανομής IP40 ηλεκτρική ανακλήσιμη
| Υλικό: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ χάλυβας |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
| Συχνότητα: | 50/60Hz |
3150A γραφείο 3 διανομής δύναμης φάση που εξάγει το ηλεκτρικό κιβώτιο διανομής
| Αριθμό μοντέλου: | GGD |
|---|---|
| Χρώμα: | λευκό/ανοξείδωτο/προσαρμοσμένος |
| Εφαρμογή: | Μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
Ανακλήσιμος μηχανισμός διανομής 660V διανομής δύναμης για τον έλεγχο μηχανών
| Χρώμα: | λευκό/ανοξείδωτο/προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση μόνωσης: | 660V |
| Εφαρμογή: | Μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
24kV-250A/400A δακτύλιος μηχανισμών διανομής εποξικής ρητίνης υψηλής έντασης/δακτύλιος υψηλής τάσης APG
| Ονομασία: | Δακτύλιος μηχανισμών διανομής εποξικής ρητίνης |
|---|---|
| Υλικό: | Ρητίνη χύτευσης |
| Χρώμα: | ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΦΕ |
10 κάμψης δακτύλιος υψηλής τάσης δύναμης KN/ηλεκτρικοί μετα μονωτές 40.5kV
| Ονομα: | Δακτύλιος υψηλής τάσης |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινος (προσαρμοσμένος) |
| Τάση ρυθμού: | 40.5kv |
Κενός διακόπτης εσωτερικό VD4 12kV 13.8kV 20kV 24kV 35kV μηχανισμών διανομής υψηλής τάσης
| Ονομαστική τάση: | 12KV/24KV/40.5KV |
|---|---|
| Ονομαστικό ρεύμα: | 630-4000A |
| Εγκατάσταση: | Εσωτερικός |
Σύνθετος μετα μονωτής 240mm εποξικής ρητίνης για την ηλεκτρική εγκατάσταση
| Υλικό: | Εποξική ρητίνη |
|---|---|
| Τάση ποσοστού: | 12 kV |
| Τρέχων: | 1600A-2000A |
Σειρά 3 GCK μηχανισμός διανομής χαμηλής τάσης εναλλασσόμενου ρεύματος 50Hz 660V φάσης
| Βαθμός προστασίας: | 1P40 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση εργασίας: | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ, 380 (Β) |
| Συχνότητα: | 50Hz |
Διακόπτης υψηλής τάσης στερεάς μόνωσης εσωτερικού χώρου SIS-12/630-25 50Hz
| Βαθμός προστασίας: | IP 50 |
|---|---|
| Ονομαστική τάση λειτουργίας: | AC, 220 |
| Συχνότητα: | 50 HZ |
Εσωτερικός διακόπτης με στερεά μόνωση SIS-12/1250-25 Υψηλή τάση
| Βαθμός προστασίας: | IP 50 |
|---|---|
| Ονομαστική τάση λειτουργίας: | AC, 220 |
| Συχνότητα: | 50 HZ |

