Όλα τα Προϊόντα
-
μονωτής εποξικής ρητίνης
-
Μέσοι μονωτές τάσης
-
Μονωτής εποξικής ρητίνης υψηλής τάσης
-
Κενού διακόπτη κυκλώματος
-
Δακτύλιος εποξικής ρητίνης
-
Ηλεκτρικά τμήματα μηχανισμών διανομής
-
χυτός μετασχηματιστής ρητίνης
-
Γείωση διακόπτης
-
Ηλεκτρικές επαφές χαλκού
-
Η υψηλή τάση αποσυνδέει το διακόπτη
-
Καλύπτρα αστραπής οξειδίων ψευδάργυρου
-
Βιομηχανικοί δεσμοί καλωδίων
-
Ηλεκτρικός πλαστικός σωλήνας αγωγών
-
Δείκτες υψηλής τάσης
-
φορμαρισμένος διακόπτης περίπτωσης
-
διακόπτης διακοπτών φορτίων
-
Μετασχηματιστής διανομής δύναμης
-
StephanΤο QiuPu είναι ένα μεγάλο εργοστάσιο ηλεκτρικής δύναμης. σας ικανοποιούμε πάρα πολύ. θα συνεργαστεί με σας πάλι!
λέξεις-κλειδιά [ electrical switchgear parts ] αγώνας 306 προϊόντα.
Εσωτερικός στερεός μηχανισμός διανομής gtxn-12/630-25 50Hz μόνωσης υψηλής τάσης
| Βαθμός προστασίας: | IP 50 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση εργασίας: | AC, 220 |
| Συχνότητα: | 50hz |
Μηχανισμός λειτουργίας εσωτερικού στερεομόνωτου υψηλής τάσης διακόπτη
| Βαθμός προστασίας: | IP 50 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση εργασίας: | AC, 220 |
| Συχνότητα: | 50hz |
630A-1250A /12kv εσωτερικό στερεό πλήρως απομονωμένο κλειστό δίκτυο
| Βαθμός προστασίας: | IP 50 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση εργασίας: | AC, 220 |
| Συχνότητα: | 50Hz |
1250A / 11kv εσωτερικό στερεό πλήρως απομονωμένο κλειστό δίκτυο
| Βαθμός προστασίας: | IP 50 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση εργασίας: | AC, 220 |
| Συχνότητα: | 50hz |
Διακόπτης δικτύου δακτυλίου κλειστού τύπου εσωτερικού χώρου 11kV 630A, πλήρως μονωμένος, στερεός
| Βαθμός προστασίας: | IP 50 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση εργασίας: | AC, 220 |
| Συχνότητα: | 50hz |
Μηχανισμός λειτουργίας με συμπαγή μόνωση 11kV, κατάλληλος για ερμάριο διακόπτη
| Βαθμός προστασίας: | IP 50 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση εργασίας: | AC, 220 |
| Συχνότητα: | 50 Hz |
630A ανακλήσιμο γραφείο μηχανισμών διανομής χαμηλής τάσης κιβωτίων διανομής ισχύος
| Αριθμό μοντέλου: | MNS |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
| Εκτιμημένα ρεύμα/Α: | 630 (Α) |
Διακόπτης υψηλής τάσης με αέριο CVCC 12kV Electrical SS304
| Υλικό: | ΣΥ304 |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1,7 Μ |
| Τρέχουσα: | 630A |
SF6 Δείκτης υψηλής τάσης εξαφθοριούχου θείου διακόπτη GL-3
| Υλικό: | Πλαστική ύλη |
|---|---|
| Ονομαστική τάση: | 7.2kV-40.5kV |
| Τάση εργασίας: | 110V/220V |
Τρέχον και Τάση Panel Meter με Εσωτερικό Διακόπτη Υψηλής Τάσης
| Υλικό: | Πλαστική ύλη |
|---|---|
| Ονομαστική τάση: | 3.6KV-40.5KV |
| Τάση εργασίας: | 110V/220V |

