Όλα τα Προϊόντα
-
μονωτής εποξικής ρητίνης
-
Μέσοι μονωτές τάσης
-
Μονωτής εποξικής ρητίνης υψηλής τάσης
-
Κενού διακόπτη κυκλώματος
-
Δακτύλιος εποξικής ρητίνης
-
Ηλεκτρικά τμήματα μηχανισμών διανομής
-
χυτός μετασχηματιστής ρητίνης
-
Γείωση διακόπτης
-
Ηλεκτρικές επαφές χαλκού
-
Η υψηλή τάση αποσυνδέει το διακόπτη
-
Καλύπτρα αστραπής οξειδίων ψευδάργυρου
-
Βιομηχανικοί δεσμοί καλωδίων
-
Ηλεκτρικός πλαστικός σωλήνας αγωγών
-
Δείκτες υψηλής τάσης
-
φορμαρισμένος διακόπτης περίπτωσης
-
διακόπτης διακοπτών φορτίων
-
Μετασχηματιστής διανομής δύναμης
-
StephanΤο QiuPu είναι ένα μεγάλο εργοστάσιο ηλεκτρικής δύναμης. σας ικανοποιούμε πάρα πολύ. θα συνεργαστεί με σας πάλι!
λέξεις-κλειδιά [ electrical switchgear parts ] αγώνας 306 προϊόντα.
ES1-10 Ηλεκτρικός διακόπτης γείωσης εσωτερικού χώρου 150mm για εξοπλισμό διακοπτών
| Τάση ρυθμού: | 12KV |
|---|---|
| Τάση συχνότητας: | 42KV |
| Χώρος: | 150mm |
Πλαστικοί δείκτες υψηλής τάσης μηχανισμών διανομής 50Hz 15A
| Υλικό: | Πλαστική ύλη |
|---|---|
| Ονομαστική τάση: | 7.2kV-40.5kV |
| Τάση εργασίας: | 110V/220V |
μέρη συσκευών συναρμολογήσεων βαλβίδων μετάλλων 800MM για το μηχανισμό διανομής KYN28-12 υψηλής τάσης
| Υλικό: | Ατσάλι |
|---|---|
| Κουνελάκι: | KYN28A-12 |
| πλάτος: | 800mm |
Τυποποιημένος μονωτής σωλήνων εποξικής ρητίνης IEC, μονωτής μηχανισμών διανομής 3150A 12kV HV
| Υλικό: | Χύτευση ρητίνης, Εποξυ ρητίνης |
|---|---|
| Τάση ρυθμού: | 12 kV |
| Ρεύμα: | 3150Α |
Μηχανισμός διανομής χαμηλής τάσης σειράς 690V IP54 2000Hz RMNS
| εκτιμημένη τάση: | Μέχρι 690 Β |
|---|---|
| Εκτιμημένο ρεύμα για το σύστημα: | 4000 (ειδικός σε 6300A) Β |
| Εκτιμημένη συχνότητα: | 2000hz |
ES1-10/31.5 Ηλεκτρικός διακόπτης γείωσης εσωτερικού χώρου για εξοπλισμό διακοπτών
| Τάση ρυθμού: | 12KV |
|---|---|
| Τάση συχνότητας: | 42KV |
| Χώρος: | 150mm-210mm |
Πωλήσεις θερμής πώλησης IP2X XGN2-12 AC Κωδικός σταθερού τύπου με κλειστό μεταλλικό διακόπτη
| Αριθμό μοντέλου: | XGN2-12 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 3.6 / 7.2 / 12KV |
| Εκτιμημένη συχνότητα: | 50Hz |
Πλαστικός σφιγκτήρας καλωδίου για τον εσωτερικό εξοπλισμό μηχανισμών διανομής υψηλής τάσης
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1310mm |
| Τύπος: | Κλιπ |
24kV Ηποξυδερκός Απομονωτής 75X210mm, Απομονωτής Συσκευών Εμπιστευτική λειτουργία
| Υλικό: | Εποξειδική Ρητίνη, Ρητίνη χύτευσης |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινος |
| Διαμάντι: | 75mm |
Εσωτερικός Δείκτης Μέσης Τάσης Χωρίς Κλείδωμα με Ρελέ με Λειτουργία Φάσης Πυρήνα σε Διατάξεις Διανομής
| Υλικό: | Πλαστική ύλη |
|---|---|
| Ονομαστική τάση: | 3.6KV-40.5KV |
| Τάση εργασίας: | 48V/110V/220V |

