Όλα τα Προϊόντα
-
μονωτής εποξικής ρητίνης
-
Μέσοι μονωτές τάσης
-
Μονωτής εποξικής ρητίνης υψηλής τάσης
-
Κενού διακόπτη κυκλώματος
-
Δακτύλιος εποξικής ρητίνης
-
Ηλεκτρικά τμήματα μηχανισμών διανομής
-
χυτός μετασχηματιστής ρητίνης
-
Γείωση διακόπτης
-
Ηλεκτρικές επαφές χαλκού
-
Η υψηλή τάση αποσυνδέει το διακόπτη
-
Καλύπτρα αστραπής οξειδίων ψευδάργυρου
-
Βιομηχανικοί δεσμοί καλωδίων
-
Ηλεκτρικός πλαστικός σωλήνας αγωγών
-
Δείκτες υψηλής τάσης
-
φορμαρισμένος διακόπτης περίπτωσης
-
διακόπτης διακοπτών φορτίων
-
Μετασχηματιστής διανομής δύναμης
-
StephanΤο QiuPu είναι ένα μεγάλο εργοστάσιο ηλεκτρικής δύναμης. σας ικανοποιούμε πάρα πολύ. θα συνεργαστεί με σας πάλι!
λέξεις-κλειδιά [ high voltage isolator switch ] αγώνας 94 προϊόντα.
Υπαίθρια κενά πρότυπα IEC τάσης/υψηλής τάσης διακοπτών μέσα
| Υλικό: | S304 |
|---|---|
| Τάση ποσοστού: | 12 kV |
| Τάση συχνότητας: | 42 kV |
Θερμαντήρας αλουμινίου υψηλής απόδοσης για εξοπλισμό υψηλής τάσης εσωτερικού χώρου
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Ονομαστική ισχύς: | 50W-500W |
| Μέγεθος: | 150x250 χιλιοστά |
Καλοριφέρ από καουτσούκ σιλικόνης υψηλής απόδοσης για εξοπλισμό υψηλής τάσης εσωτερικού χώρου
| Υλικό: | Σβηστρα ΣΙΛΙΚΟΝΗΣ |
|---|---|
| Ονομαστική ισχύς: | 50W-500W |
| Μέγεθος: | 150Χ250χιλ |
Πλαστικός σφιγκτήρας καλωδίου για τον εσωτερικό εξοπλισμό μηχανισμών διανομής υψηλής τάσης
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1310mm |
| Τύπος: | Κλιπ |
72.5kV Εξωτερικός Αεροσυμπιεστής Κενού με Πορσελάνινο Υποστηρικτικό Μονωτήρα
| Υλικό: | S304 |
|---|---|
| Ρυθμιστική τάση: | 72,5 kV |
| Τάση Συχνότητας: | 120 kV |
Επί παραγγελία χυτός δακτύλιος εποξικής ρητίνης, σύνθετος μονωτής εποξικής ρητίνης
| Ονομα: | Εποξυγλυκό χυτοσφαιρίδιο |
|---|---|
| Υλικό: | εποξική ρητίνη |
| Ονομαστικό ρεύμα: | 630A-1250A |
ZW32-630A μέσος τάσης κενός κύλινδρος μόνωσης διακοπτών υπαίθριος
| Υλικό: | Ρητίνη |
|---|---|
| Τάση ρυθμού: | 12 kV |
| Τάση συχνότητας: | 42 kV |
4 φορμαρισμένος διακόπτης διακοπτών χαμηλής τάσης Πολωνών Mccb
| Όνομα: | Διακόπτης Mccb |
|---|---|
| εκτιμημένη τάση: | 400V (380V) |
| εκτιμημένο ρεύμα: | 200A-1000A |
Ο αδιάβροχος πλαστικός ξηρός τοίχος αγκύρων επέκτασης συνδέει το πολυ μέγεθος 6mm 8mm 10mm διαθέσιμο
| Υλικό: | PE |
|---|---|
| Χρώμα: | γκρί |
| Μήκος: | 38.6mm |
Κενός διακόπτης τηλεχειρισμού για το εναλλασσόμενο ρεύμα 50Hz 12kv ηλεκτρικών συστημάτων
| Ονομα: | Διακόπτης κυκλώματος κενού |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Σύστημα ηλεκτρικής ενέργειας |
| Τάση συχνότητας: | 42 kV |

