Όλα τα Προϊόντα
-
μονωτής εποξικής ρητίνης
-
Μέσοι μονωτές τάσης
-
Μονωτής εποξικής ρητίνης υψηλής τάσης
-
Κενού διακόπτη κυκλώματος
-
Δακτύλιος εποξικής ρητίνης
-
Ηλεκτρικά τμήματα μηχανισμών διανομής
-
χυτός μετασχηματιστής ρητίνης
-
Γείωση διακόπτης
-
Ηλεκτρικές επαφές χαλκού
-
Η υψηλή τάση αποσυνδέει το διακόπτη
-
Καλύπτρα αστραπής οξειδίων ψευδάργυρου
-
Βιομηχανικοί δεσμοί καλωδίων
-
Ηλεκτρικός πλαστικός σωλήνας αγωγών
-
Δείκτες υψηλής τάσης
-
φορμαρισμένος διακόπτης περίπτωσης
-
διακόπτης διακοπτών φορτίων
-
Μετασχηματιστής διανομής δύναμης
-
StephanΤο QiuPu είναι ένα μεγάλο εργοστάσιο ηλεκτρικής δύναμης. σας ικανοποιούμε πάρα πολύ. θα συνεργαστεί με σας πάλι!
λέξεις-κλειδιά [ high voltage isolator switch ] αγώνας 94 προϊόντα.
Κυψέλη διακοπής εσωτερικού χώρου Kyn28-12/630A-4000A, θωρακισμένη, αποσπώμενη, εναλλασσόμενου ρεύματος, μεταλλικού περιβλήματος, με πλάτος 800mm
| Όνομα προϊόντος: | Εγκατάσταση σταθερού κινητήρα |
|---|---|
| Ρυθμιστική τάση: | 12KV |
| Συχνότητα ποσοστού: | 50Hz |
Συμπαγής σταθερός μηχανισμός διανομής υποσταθμών ύφους 2500KVA 33kV της ΕΕ
| Όνομα προϊόντων: | Σταθερός μηχανισμός διανομής |
|---|---|
| Τάση ποσοστού: | 33KV |
| Εκτιμημένο ρεύμα: | 630 |
Το άσπρο/γκρίζο χρώμα επεκτείνει τις πλαστικές άγκυρες τοίχων καρφιών για τη μόνη διάτρηση ξηρών τοίχων
| Υλικό: | PE |
|---|---|
| Χρώμα: | άσπρος/γκρίζος |
| Μήκος: | 29.8mm |
Κόκκινοι καφετιοί χυτοί μονωτές εποξικής ρητίνης που μονώνουν το δακτύλιο για το μηχανισμό διανομής 1600A 10kV
| Υλικό: | εποξική ρητίνη |
|---|---|
| Τάση ρυθμού: | 12 kV |
| Ρεύμα: | 1600A-2000A |

