Όλα τα Προϊόντα
-
μονωτής εποξικής ρητίνης
-
Μέσοι μονωτές τάσης
-
Μονωτής εποξικής ρητίνης υψηλής τάσης
-
Κενού διακόπτη κυκλώματος
-
Δακτύλιος εποξικής ρητίνης
-
Ηλεκτρικά τμήματα μηχανισμών διανομής
-
χυτός μετασχηματιστής ρητίνης
-
Γείωση διακόπτης
-
Ηλεκτρικές επαφές χαλκού
-
Η υψηλή τάση αποσυνδέει το διακόπτη
-
Καλύπτρα αστραπής οξειδίων ψευδάργυρου
-
Βιομηχανικοί δεσμοί καλωδίων
-
Ηλεκτρικός πλαστικός σωλήνας αγωγών
-
Δείκτες υψηλής τάσης
-
φορμαρισμένος διακόπτης περίπτωσης
-
διακόπτης διακοπτών φορτίων
-
Μετασχηματιστής διανομής δύναμης
-
StephanΤο QiuPu είναι ένα μεγάλο εργοστάσιο ηλεκτρικής δύναμης. σας ικανοποιούμε πάρα πολύ. θα συνεργαστεί με σας πάλι!
λέξεις-κλειδιά [ high voltage isolator switch ] αγώνας 94 προϊόντα.
Ευφυής αυτόματος διακόπτης τηλεχειρισμού διακοπτών 12kv Recloser
| Τόπος καταγωγής: | Zhejiang, Κίνα |
|---|---|
| Τύπος: | Υψηλή τάση |
| Αριθμό μοντέλου: | ZW32-12 |
Πωλήσεις θερμής πώλησης IP2X XGN2-12 AC Κωδικός σταθερού τύπου με κλειστό μεταλλικό διακόπτη
| Αριθμό μοντέλου: | XGN2-12 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 3.6 / 7.2 / 12KV |
| Εκτιμημένη συχνότητα: | 50Hz |
Το μέταλλο εσωκλειόμενο καθόρισε τον ηλεκτρικό τύπο παραθύρων τμημάτων μηχανισμών διανομής
| Αριθμό μοντέλου: | XGN66-12 |
|---|---|
| Χρώμα: | λευκό/ανοξείδωτο/προσαρμοσμένος |
| Εφαρμογή: | Μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
Υπαίθριο προκατασκευασμένο υποσταθμών ευρωπαϊκό κιβώτιο υποσταθμών ύφους ηλεκτρικό
| υψόμετρο: | 1000μ. |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -25℃~+40℃ |
| Ονομαστικό ρεύμα: | 630A/1250A |
ZBW υπαίθριο προκατασκευασμένο υποσταθμών ευρωπαϊκό κιβώτιο υποσταθμών ύφους ηλεκτρικό
| Υψόμετρο: | 1000 μέτρα |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -25℃~+40℃ |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα: | 630A/1250A |
Υποσταθμός Μετασχηματιστή Ευρωπαϊκού Τύπου 11kV για Σύστημα Ηλεκτρικής Ενέργειας
| Υψόμετρο: | 1000μ. |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -25℃~+40℃ |
| Ονομαστικό ρεύμα: | 630A/1250A |
Δακτύλιος 3150A 10kV εποξικής ρητίνης τεχνολογίας APG για το μηχανισμό διανομής τύπων χειραμαξών
| Υλικό: | Χύτευση ρητίνης, Εποξυ ρητίνης |
|---|---|
| Τάση ρυθμού: | 12 kV |
| Τάση συχνότητας: | 42 kV |
Τυποποιημένος μονωτής σωλήνων εποξικής ρητίνης IEC, μονωτής μηχανισμών διανομής 3150A 12kV HV
| Υλικό: | Χύτευση ρητίνης, Εποξυ ρητίνης |
|---|---|
| Τάση ρυθμού: | 12 kV |
| Ρεύμα: | 3150Α |
μονωτής εποξικής ρητίνης σωλήνων 2500A 24kV HV, χυτός δακτύλιος εποξικής ρητίνης
| Υλικό: | Εποξειδική Ρητίνη, Ρητίνη χύτευσης |
|---|---|
| Χρώμα: | ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΦΕ |
| Higth: | 375 χιλιοστά |
Τριφασικός θαμμένος τοπίο υποσταθμός τύπων παραθύρων που προκατασκευάζεται
| Τόπος καταγωγής: | Zhejiang, Κίνα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Δύναμη |
| Φάση: | Τρία |

