Όλα τα Προϊόντα
-
μονωτής εποξικής ρητίνης
-
Μέσοι μονωτές τάσης
-
Μονωτής εποξικής ρητίνης υψηλής τάσης
-
Κενού διακόπτη κυκλώματος
-
Δακτύλιος εποξικής ρητίνης
-
Ηλεκτρικά τμήματα μηχανισμών διανομής
-
χυτός μετασχηματιστής ρητίνης
-
Γείωση διακόπτης
-
Ηλεκτρικές επαφές χαλκού
-
Η υψηλή τάση αποσυνδέει το διακόπτη
-
Καλύπτρα αστραπής οξειδίων ψευδάργυρου
-
Βιομηχανικοί δεσμοί καλωδίων
-
Ηλεκτρικός πλαστικός σωλήνας αγωγών
-
Δείκτες υψηλής τάσης
-
φορμαρισμένος διακόπτης περίπτωσης
-
διακόπτης διακοπτών φορτίων
-
Μετασχηματιστής διανομής δύναμης
-
StephanΤο QiuPu είναι ένα μεγάλο εργοστάσιο ηλεκτρικής δύναμης. σας ικανοποιούμε πάρα πολύ. θα συνεργαστεί με σας πάλι!
λέξεις-κλειδιά [ high voltage switchgear components ] αγώνας 219 προϊόντα.
Ψηφιακός ηλεκτρικός έλεγχος θερμοκρασίας μονάδων ελέγχου συμπύκνωσης τμημάτων μηχανισμών διανομής
| Υλικό: | Πλαστική ύλη |
|---|---|
| Τύπος: | NWK(TH) |
| Ονομαστικό ρεύμα: | 15Α |
Ελαφριά μακροπρόθεσμη διάρκεια των ηλεκτρικών μηχανισμών διανομής τμημάτων περιφράξεων οδηγήσεων γραφείου
| Υλικό: | Πλαστική ύλη |
|---|---|
| Ονομαστική ισχύς: | 25W-40W |
| Μέγεθος: | 101*71 |
Gms-1 ηλεκτρική κλειδαριά πορτών χάλυβα τμημάτων μηχανισμών διανομής υψηλής τάσης
| Υλικό: | Ατσάλι |
|---|---|
| Κουνελάκι: | KYN28-12 |
| πλάτος: | 40 χλστ |
Πλαστικά βοηθητικά τμήματα μηχανισμών διανομής διακοπτών ηλεκτρικά για την υψηλή τάση VCB
| Υλικό: | Pastic |
|---|---|
| Ονομαστική τάση: | 660V |
| Κατηγορία ισχύος: | 50HZ |
SKW1-1000/3P/800A (DW50) ευφυής καθολικός διακόπτης με το μηχανισμό διανομής χαμηλής τάσης
| Votage: | 48 V, AC220V, 380V |
|---|---|
| Ρεύμα: | 630Α-1000Α |
| Υλικό: | πλαστική ύλη |
Djsis-12/(630A-1250A) υψηλής τάσης εσωτερική στερεά μόνωση εποξικής ρητίνης cabniet swithcgear
| Τρέχουσα: | 630A-1250A |
|---|---|
| Τάση: | 12KV |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ξύλινος |
Fk10-Ι ηλεκτρικός βοηθητικός διακόπτης βουλωμάτων για την ενδασφάλιση του εσωτερικού διακόπτη επιχωμάτωσης υψηλής τάσης
| υλικό: | Pastic |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 660V |
| Εκτιμημένη δύναμη: | 50Hz |
680mm 36kV Επικοινωνιακό κουτί μονωτή αιποξυδερκούς για συσκευές υψηλής τάσης
| Χρώμα: | Κόκκινο |
|---|---|
| Υλικό: | Εποξική ρητίνη |
| Διοικητική τάση: | 40.5kV |
JN17-12/40kA-210mm Earthing Switch with High Voltage Switchgear
| Rate Voltage: | 12kV |
|---|---|
| Frequency Voltage: | 42kV |
| Space Dsitance: | 165mm-275mm |
400A-4000A Κόκκινη βαμβάκι Busbar σε όλους τους τύπους υψηλής τάσης και χαμηλής τάσης διακόπτη
| Product Name: | MV Fixed Switchgear |
|---|---|
| Rate voltage: | 11kV-36kV |
| Rate frequency: | 50Hz |

