Όλα τα Προϊόντα
-
μονωτής εποξικής ρητίνης
-
Μέσοι μονωτές τάσης
-
Μονωτής εποξικής ρητίνης υψηλής τάσης
-
Κενού διακόπτη κυκλώματος
-
Δακτύλιος εποξικής ρητίνης
-
Ηλεκτρικά τμήματα μηχανισμών διανομής
-
χυτός μετασχηματιστής ρητίνης
-
Γείωση διακόπτης
-
Ηλεκτρικές επαφές χαλκού
-
Η υψηλή τάση αποσυνδέει το διακόπτη
-
Καλύπτρα αστραπής οξειδίων ψευδάργυρου
-
Βιομηχανικοί δεσμοί καλωδίων
-
Ηλεκτρικός πλαστικός σωλήνας αγωγών
-
Δείκτες υψηλής τάσης
-
φορμαρισμένος διακόπτης περίπτωσης
-
διακόπτης διακοπτών φορτίων
-
Μετασχηματιστής διανομής δύναμης
-
StephanΤο QiuPu είναι ένα μεγάλο εργοστάσιο ηλεκτρικής δύναμης. σας ικανοποιούμε πάρα πολύ. θα συνεργαστεί με σας πάλι!
λέξεις-κλειδιά [ high voltage switchgear components ] αγώνας 219 προϊόντα.
24kV/630A Εποξική ρητίνη βρύση βύσμα υψηλής τάσης Ved LonIEC Approg Lifeaspn
| Υλικό: | εποξική ρητίνη |
|---|---|
| Χρώμα: | ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΦΕ |
| Higth: | 340mm |
10kV πυκνωτής 50Hz διακλαδώσεων υψηλής τάσης για τη διανομή δύναμης
| Εκτιμημένη τάση: | 10kv |
|---|---|
| Εκτιμημένη συχνότητα: | 50Hz |
| Πιστοποιητικό: | ISO9001, έκθεση δοκιμής τύπων |
10-35KV εσωτερικό κόκκινο χρώμα μονωτών εποξικής ρητίνης υψηλής τάσης γραφείου
| Υλικό: | εποξική ρητίνη |
|---|---|
| Χρώμα: | ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΦΕ |
| Απόσταση ερπυσμού: | 280mm |
Εξωτερικός διακόπτης αποσύνδεσης υψηλής τάσης Διακόπτης απομόνωσης 630A-3150A
| Τάση ποσοστού: | 36KV |
|---|---|
| Τρέχων: | 630A-3150A |
| Καυτό σταθερό ρεύμα: | 12.5kA/4S |
Η υπαίθρια υψηλή τάση αποσυνδέει το διακόπτη, διακόπτης 630A-4000A μονωτών υψηλής τάσης
| Τάση ποσοστού: | 36KV |
|---|---|
| Τρέχων: | 630A-4000A |
| Καυτό σταθερό ρεύμα: | 12.5kA/4S |
12kV εξωτερικός διακόπτης αποσύνδεσης υψηλής τάσης, διακόπτης απομόνωσης υψηλής τάσης 630A-4000A
| Τάση ποσοστού: | 12 kV |
|---|---|
| Τρέχων: | 630A-4000A |
| Καυτό σταθερό ρεύμα: | 12.5kA/4S |
12kV εξωτερικός διακόπτης αποσύνδεσης υψηλής τάσης, διακόπτης απομόνωσης υψηλής τάσης 630A-4000A με πολυμερές υλικό
| Τάση ρυθμού: | 12 kV |
|---|---|
| Ποσοστό ρεύματος: | 630A-4000A |
| Καυτό σταθερό ρεύμα: | 12.5kA/4S |
24kV εξωτερικός διακόπτης αποσύνδεσης υψηλής τάσης, διακόπτης απομόνωσης υψηλής τάσης 630A-4000A με πολυμερές υλικό
| Τάση ρυθμού: | 24KV |
|---|---|
| Ποσοστό ρεύματος: | 630A-4000A |
| Καυτό σταθερό ρεύμα: | 12.5kA/4S |
36kV High Voltage Disconnect Switch, High Voltage Isolator Switch 630A-4000A με πολυμερές υλικό
| Τάση ποσοστού: | 40.5kV |
|---|---|
| Τρέχων: | 630A-4000A |
| Καυτό σταθερό ρεύμα: | 12.5kA/4S |

