Όλα τα Προϊόντα
-
μονωτής εποξικής ρητίνης
-
Μέσοι μονωτές τάσης
-
Μονωτής εποξικής ρητίνης υψηλής τάσης
-
Κενού διακόπτη κυκλώματος
-
Δακτύλιος εποξικής ρητίνης
-
Ηλεκτρικά τμήματα μηχανισμών διανομής
-
χυτός μετασχηματιστής ρητίνης
-
Γείωση διακόπτης
-
Ηλεκτρικές επαφές χαλκού
-
Η υψηλή τάση αποσυνδέει το διακόπτη
-
Καλύπτρα αστραπής οξειδίων ψευδάργυρου
-
Βιομηχανικοί δεσμοί καλωδίων
-
Ηλεκτρικός πλαστικός σωλήνας αγωγών
-
Δείκτες υψηλής τάσης
-
φορμαρισμένος διακόπτης περίπτωσης
-
διακόπτης διακοπτών φορτίων
-
Μετασχηματιστής διανομής δύναμης
-
StephanΤο QiuPu είναι ένα μεγάλο εργοστάσιο ηλεκτρικής δύναμης. σας ικανοποιούμε πάρα πολύ. θα συνεργαστεί με σας πάλι!
λέξεις-κλειδιά [ high voltage switchgear components ] αγώνας 219 προϊόντα.
Μηχανισμός διανομής χαμηλής τάσης σειράς 690V IP54 2000Hz RMNS
| εκτιμημένη τάση: | Μέχρι 690 Β |
|---|---|
| Εκτιμημένο ρεύμα για το σύστημα: | 4000 (ειδικός σε 6300A) Β |
| Εκτιμημένη συχνότητα: | 2000hz |
Διακόπτης υψηλής τάσης με αέριο CVCC 12kV Electrical SS304
| Υλικό: | ΣΥ304 |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1,7 Μ |
| Τρέχουσα: | 630A |
11kv Υψηλής τάσης εσωτερικό φουσκωτό μονωμένο ντουλάπι διακόπτη
| Υλικό: | ΣΥ304 |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1,7 Μ |
| Τρέχουσα: | 630Α-2500Α |
Βοηθητικά εξαρτήματα ηλεκτρικού διακόπτη για VCB υψηλής τάσης
| Υλικό: | Pastic |
|---|---|
| Μετρημένη ηλεκτρική τάση: | 660V |
| Ονομαστική ισχύς: | 50 Hz |
Gjl-1 βαρέων καθηκόντων αρθρώσεις πορτών γραφείου, βουρτσισμένες αρθρώσεις γραφείου νικελίου
| Υλικό: | ατσάλι |
|---|---|
| Κουνελάκι: | KYN28-12 |
| Πλάτος: | 42 χιλιοστά |
Υψηλής τάσης εσωτερικός διακόπτης κυκλώματος κενού VCB 12kV στο ντουλάπι διακόπτη
| Τετάρτη: | 12 kV |
|---|---|
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα: | 630,... 4000A |
| Ονομασία προϊόντος: | κενός διακόπτης |
Ηλεκτρική ενδασφάλιση διακοπτών επιχωμάτωσης χάλυβα για τον εξοπλισμό KYN28 Switcgear
| Υλικό: | Ατσάλι |
|---|---|
| Κουνελάκι: | KYN28-12 |
| πλάτος: | 650mm-1000mm |
Επαφή αλουμινίου βουλωμάτων υποδοχών jz-46 ηλεκτρική τμημάτων μηχανισμών διανομής 220V 16A
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Γκρί |
| Καρφίτσες: | 46 |
40.5kV χυτός δακτύλιος εποξικής ρητίνης για το μηχανισμό διανομής ABB
| Χρώμα: | κόκκινος |
|---|---|
| Υλικό: | Εποξειδική Ρητίνη, Ρητίνη χύτευσης |
| Τάση ρυθμού: | 40.5kv |
36kV 630A-1250A Χύτευση ρητίνης VT Σφουγγαρισμός βουρτσίσματος Κοντακτορικό κουτί με προστατευμένο δίχτυ για το διακόπτη
| Χρώμα: | κόκκινος |
|---|---|
| Υλικό: | Εποξειδική Ρητίνη, Ρητίνη χύτευσης |
| Τάση ρυθμού: | 36KV |

