Όλα τα Προϊόντα
-
μονωτής εποξικής ρητίνης
-
Μέσοι μονωτές τάσης
-
Μονωτής εποξικής ρητίνης υψηλής τάσης
-
Κενού διακόπτη κυκλώματος
-
Δακτύλιος εποξικής ρητίνης
-
Ηλεκτρικά τμήματα μηχανισμών διανομής
-
χυτός μετασχηματιστής ρητίνης
-
Γείωση διακόπτης
-
Ηλεκτρικές επαφές χαλκού
-
Η υψηλή τάση αποσυνδέει το διακόπτη
-
Καλύπτρα αστραπής οξειδίων ψευδάργυρου
-
Βιομηχανικοί δεσμοί καλωδίων
-
Ηλεκτρικός πλαστικός σωλήνας αγωγών
-
Δείκτες υψηλής τάσης
-
φορμαρισμένος διακόπτης περίπτωσης
-
διακόπτης διακοπτών φορτίων
-
Μετασχηματιστής διανομής δύναμης
-
StephanΤο QiuPu είναι ένα μεγάλο εργοστάσιο ηλεκτρικής δύναμης. σας ικανοποιούμε πάρα πολύ. θα συνεργαστεί με σας πάλι!
λέξεις-κλειδιά [ high voltage switchgear components ] αγώνας 219 προϊόντα.
Διακόπτης απομόνωσης υψηλής τάσης 11kV 630A-4000A
| Διοικητική τάση: | 11kV |
|---|---|
| Τρέχων: | 630A-4000A |
| Καυτό σταθερό ρεύμα: | 12.5kA/4S |
11kV εξωτερικός διακόπτης διακοπής υψηλής τάσης 630A-4000A με πολυμερές υλικό
| Διοικητική τάση: | 11kV |
|---|---|
| Τρέχων: | 630A-4000A |
| Καυτό σταθερό ρεύμα: | 12.5kA/4S |
High Voltage Medium Voltage 12kV Disconnecting Switch
| Ρυθμίστε την τάση: | 12KV |
|---|---|
| Τάση Συχνότητας: | 42KV |
| Ρεύμα: | 630A-4000A |
Επικοινωνία με τον διακόπτη φόρτωσης εσωτερικού κενού υψηλής τάσης FZN25
| Τάση ρυθμού: | 12 kV |
|---|---|
| Τάση συχνότητας: | 42 kV |
| Σταθερό ρεύμα: | 20kA/4s |
Τηκτός αποκόπτοντας διακόπτης 1250A διακοπτών υψηλής τάσης εσωτερικός κενός
| Τάση ρυθμού: | 12 kV |
|---|---|
| Τάση συχνότητας: | 42 kV |
| Higth: | 275 χιλιοστά |
Εσωτερικός δακτύλιος εποξικής ρητίνης εγκατάστασης, μετα μονωτές 40.5kV υψηλής τάσης
| όνομα: | Δακτύλιος εποξικής ρητίνης |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινος ή προσαρμοσμένος |
| Εγκατάσταση: | Εγκατάσταση σε εσωτερικούς χώρους |
24kV υψηλής τάσης εσωτερικός διακόπτης φόρτωσης κενού FZN25
| Τάση ρυθμού: | 24KV |
|---|---|
| Τάση συχνότητας: | 68 kV |
| Σταθερό ρεύμα: | 31.5kA/4S |
Ανοικτός τύπος τμημάτων μηχανισμών διανομής του ISO θωρακισμένος ηλεκτρικός
| Τόπος καταγωγής: | Zhenjiang, Κίνα |
|---|---|
| Χρώμα: | Σύμφωνα με τις ανάγκες πελατών, που προσαρμόζονται |
| Μορφή: | Προσαρμοσμένος |
Το μέταλλο εσωκλειόμενο καθόρισε τον ηλεκτρικό τύπο παραθύρων τμημάτων μηχανισμών διανομής
| Αριθμό μοντέλου: | XGN66-12 |
|---|---|
| Χρώμα: | λευκό/ανοξείδωτο/προσαρμοσμένος |
| Εφαρμογή: | Μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
Δακτύλιος στεγανοποίησης εξαρτημάτων ηλεκτρικού διακόπτη τύπου Rubber Tower
| Material: | Rubber |
|---|---|
| Size: | 35-110mm |
| Type: | Tower |

