Όλα τα Προϊόντα
-
μονωτής εποξικής ρητίνης
-
Μέσοι μονωτές τάσης
-
Μονωτής εποξικής ρητίνης υψηλής τάσης
-
Κενού διακόπτη κυκλώματος
-
Δακτύλιος εποξικής ρητίνης
-
Ηλεκτρικά τμήματα μηχανισμών διανομής
-
χυτός μετασχηματιστής ρητίνης
-
Γείωση διακόπτης
-
Ηλεκτρικές επαφές χαλκού
-
Η υψηλή τάση αποσυνδέει το διακόπτη
-
Καλύπτρα αστραπής οξειδίων ψευδάργυρου
-
Βιομηχανικοί δεσμοί καλωδίων
-
Ηλεκτρικός πλαστικός σωλήνας αγωγών
-
Δείκτες υψηλής τάσης
-
φορμαρισμένος διακόπτης περίπτωσης
-
διακόπτης διακοπτών φορτίων
-
Μετασχηματιστής διανομής δύναμης
-
StephanΤο QiuPu είναι ένα μεγάλο εργοστάσιο ηλεκτρικής δύναμης. σας ικανοποιούμε πάρα πολύ. θα συνεργαστεί με σας πάλι!
λέξεις-κλειδιά [ high voltage switchgear components ] αγώνας 219 προϊόντα.
36kv Εποξυδερμίδιο ρητίνη μέσα από τοίχο στεγαστική μόνωση προστατεύει χαλκό busbar σε διακόπτη για τρεις τρύπες
| Ονομαστική Τάση: | 36KV |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | ΣΟ |
| Μάρκα | qiupu |
46 πινάκια Αλουμινένιο διακόπτη πρίζας με ασημένια πινάκια για εσωτερικές συσκευές διακόπτη
| Material: | Aluminium |
|---|---|
| color: | Gray |
| Pins: | 46 |
Δακτύλιος 3150A 10kV εποξικής ρητίνης τεχνολογίας APG για το μηχανισμό διανομής τύπων χειραμαξών
| Υλικό: | Χύτευση ρητίνης, Εποξυ ρητίνης |
|---|---|
| Τάση ρυθμού: | 12 kV |
| Τάση συχνότητας: | 42 kV |
11kV εσωτερικός μετασχηματιστής τάσης μονοφασικής χύτευσης από επωξική ρητίνη με διακόπτη
| Υλικό: | Χύτευση ρητίνης, Εποξυ ρητίνης |
|---|---|
| Χρώμα: | ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΦΕ |
| Αναλογία τάσης: | 10000/100/100, 10000/100/220 |
Μέση / υψηλή τάση Εποξυδερκτικός μονωτής συντελεστές διακόπτη 3150A 11 KV
| Υλικό: | Χύτευση ρητίνης, Εποξυ ρητίνης |
|---|---|
| Τάση ρυθμού: | 11 kV |
| Τάση συχνότητας: | 42 kV |
Ανακλήσιμος μηχανισμός διανομής 660V διανομής δύναμης για τον έλεγχο μηχανών
| Χρώμα: | λευκό/ανοξείδωτο/προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση μόνωσης: | 660V |
| Εφαρμογή: | Μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
24kV-80 pF εποξειδική ρητίνη μονωτήρας πυκνωτή με ένδειξη στον πίνακα διανομής
| Υλικό: | Εποξειδική Ρητίνη, Ρητίνη χύτευσης |
|---|---|
| Χρώμα: | ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΦΕ |
| Διαμάντι: | 75mm |
Μετασχηματιστής τάσης από αιμοσφαιρική ρητίνη 11kV εσωτερικού μονό φάσης
| Υλικό: | Χύτευση ρητίνης, Εποξυ ρητίνης |
|---|---|
| Χρώμα: | ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΦΕ |
| Αναλογία τάσης: | 10000/100/100, 10000/100/220 |
6kv-36kV εσωτερικός μετασχηματιστής τάσης μονοφασικής χύτευσης από αιποξυλική ρητίνη με ατμομόνωτο διακόπτη
| Υλικό: | Χύτευση ρητίνης, Εποξυ ρητίνης |
|---|---|
| Χρώμα: | ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΦΕ |
| Αναλογία τάσης: | 10000/100/100, 10000/100/220 |
Πωλήσεις θερμής πώλησης IP2X XGN2-12 AC Κωδικός σταθερού τύπου με κλειστό μεταλλικό διακόπτη
| Αριθμό μοντέλου: | XGN2-12 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 3.6 / 7.2 / 12KV |
| Εκτιμημένη συχνότητα: | 50Hz |

