Όλα τα Προϊόντα
-
μονωτής εποξικής ρητίνης
-
Μέσοι μονωτές τάσης
-
Μονωτής εποξικής ρητίνης υψηλής τάσης
-
Κενού διακόπτη κυκλώματος
-
Δακτύλιος εποξικής ρητίνης
-
Ηλεκτρικά τμήματα μηχανισμών διανομής
-
χυτός μετασχηματιστής ρητίνης
-
Γείωση διακόπτης
-
Ηλεκτρικές επαφές χαλκού
-
Η υψηλή τάση αποσυνδέει το διακόπτη
-
Καλύπτρα αστραπής οξειδίων ψευδάργυρου
-
Βιομηχανικοί δεσμοί καλωδίων
-
Ηλεκτρικός πλαστικός σωλήνας αγωγών
-
Δείκτες υψηλής τάσης
-
φορμαρισμένος διακόπτης περίπτωσης
-
διακόπτης διακοπτών φορτίων
-
Μετασχηματιστής διανομής δύναμης
-
StephanΤο QiuPu είναι ένα μεγάλο εργοστάσιο ηλεκτρικής δύναμης. σας ικανοποιούμε πάρα πολύ. θα συνεργαστεί με σας πάλι!
λέξεις-κλειδιά [ high voltage switchgear components ] αγώνας 219 προϊόντα.
Kyn28-12/800 630A-4000A Ενδοσωματικό θωρακισμένο αφαιρούμενο μεταλλικό μηχανισμό εναλλακτικού ρεύματος
| Όνομα προϊόντος: | Εγκατάσταση σταθερού κινητήρα |
|---|---|
| Ρυθμίστε την τάση: | 12KV |
| Συχνότητα ποσοστού: | 50 Hz |
Kyn28-12/630A-4000A Εσωτερικός Θωρακισμένος Αποσπώμενος Μεταλλικός Ενεργειακός Μεσαίας Τάσης Πίνακας Διακοπτών AC
| Όνομα προϊόντος: | Εγκατάσταση σταθερού κινητήρα |
|---|---|
| Ρυθμιστική τάση: | 11KV |
| Συχνότητα ποσοστού: | 50Hz |
Dpc-650 η ηλεκτρική χειράμαξα χάλυβα τμημάτων μηχανισμών διανομής εύκολη λειτουργεί
| Υλικό: | Χάλυβας |
|---|---|
| Τύπος: | 650 χιλιοστά |
| Πίνακα κλειδώματος: | VSM, VS1+ |
Αξιόπιστη ηλεκτρική μηχανική συναρμολόγηση τμημάτων μηχανισμών διανομής μεταξύ των διακοπτών
| Υλικό: | Ατσάλι |
|---|---|
| Κουνελάκι: | KYN28-12 |
| πλάτος: | 1000 χλστ |
630A ανακλήσιμο γραφείο μηχανισμών διανομής χαμηλής τάσης κιβωτίων διανομής ισχύος
| Αριθμό μοντέλου: | MNS |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
| Εκτιμημένα ρεύμα/Α: | 630 (Α) |
Θωρακισμένη μετακινούμενη διανομή δύναμης μηχανισμών διανομής εναλλασσόμενου ρεύματος εσωκλειόμενη μέταλλο
| Τόπος καταγωγής: | Zhejiang, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου: | KYN61 |
| Όνομα προϊόντων: | Εσωκλειόμενος μέταλλο μηχανισμός διανομής εναλλασσόμενου ρεύματος υψηλής τάσης |
Ντυμένος μηχανισμός διανομής 12KV μετάλλων μετάδοσης δύναμης μετακινούμενος
| Αριθμό μοντέλου: | KYN28-24 |
|---|---|
| Χρώμα: | λευκό/ανοξείδωτο/προσαρμοσμένος |
| Εφαρμογή: | Μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
36kV μονωμένος αέρας ντυμένος ανακλήσιμος μηχανισμός διανομής μετάλλων
| Όνομα προϊόντων: | μηχανισμός διανομής των MV τύπων |
|---|---|
| εκτιμημένη τάση: | 36kV |
| Εκτιμημένη συχνότητα: | 60 Hz |
Ελασματοποιημένη εν ψυχρώ χαμηλή τάση μηχανισμών διανομής IP40 ηλεκτρική ανακλήσιμη
| Υλικό: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ χάλυβας |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
| Συχνότητα: | 50/60Hz |
40.5kV Μοντυλοποιημένη και συμπαγή συσκευή διακόπτη με ολοκληρωμένη μόνωση αερίου
| Product Name: | type MV switchgear |
|---|---|
| Rated Voltage: | 36kV |
| Rated Frequency: | 60 Hz |

